Wpis z mikrobloga

Widzę, że zaczęło się już strasznie wakacjami nad polskim morzem xD
Ja nie wiem - Janusz z Grażyną nie potrafią przeczytać menu, są pierwszy raz na wakacjach czy o co chodzi?

TVN w śniadaniówce tak straszy więc niech Magda Gessler otworzy swoje knajpy nad morzem z jedzeniem za pół darmo i każdy będzie zadowolony xD

#wakacje #baltyk #tvn #jedzenie #paragongrozy xD
Pobierz
źródło: comment_16515596219dgw5dZRo3sKiGpeWGkGGx.jpg
  • 99
Janusz z Grażyną nie potrafią przeczytać menu, są pierwszy raz na wakacjach czy o co chodzi?


@dam115: w domu by sobie kapuczine zrobili za darmo, a za mała kole wyszłyby jakieś grosze, ponieważ wzięliby 2137-pak w promocji więc w knajpie zostali OKRADZENI
Ale ten kto wrzuca manipuluje zacnie, w pierwszym punkcie jeden gofr uciekł żeby straszniej wyglądało, w drugim zapomniało się o tatarze xD
@buysy: Nie byłam na Helu, ale w Trójmieście byłam. Akurat gofry za 15 zł gdzieś tam obok morza lub na monciaku to standard. To już głupota ludzi, że tyle płacą za gofra z gotowej mieszanki. Jak mnie rodzice tam zaciągnęli to jedliśmy jednego takiego gofra w ciągu całego wypoczynku (5-7 dni?), więc to znów nie jest jakiś wielki wydatek.

Chyba wszędzie w kawiarniach trzeba dać 15-20 zł za kawę, 15 zł
@dam115: polaki zarabiają Wincyj to zamknąć #!$%@? i płacić. #!$%@? że minimalna wzrosła o jakieś grosze a ceny wszystkiego poszły w górę o 30 procent, Niemcy zazdroszczą nam dobrobytu
@dam115: żarcie to nie wiem, bo w knajpach nie jadam, ale za dwa ciasta, dwie kawy, herbatę i ciasteczka we Wrocławiu też tyle zapłacisz - i to wcale nie w jakimś ę ą lokalu gdzie kelner na ch%%u staje, tylko we większości przybytków. Takie ceny to niestety już norma, a będzie tylko gorzej.
@not_me: Te 212 to byłaby normalna cena, gdyby miała uzasadnienie w produktach. A tu mamy na paragonie np frytki za 28 zł, które pewnie knajpa kupuje mrożone po 4-5 zł za kilo. Bo raczej sami nie robią ;) podobnie ryba za ponad 100 zł - ktoś tu pisał, ze w Hiszpanii owoce morza są tanie, bo są na miejscu. Analogicznie - ryba nad Bałtykiem powinna być tańsza niż np. na Śląsku
ktoś tu pisał, ze w Hiszpanii owoce morza są tanie, bo są na miejscu. Analogicznie - ryba nad Bałtykiem powinna być tańsza niż np. na Śląsku czy Podkarpaciu, bo odchodzą koszty transportu itd


@JacekM86: W Hiszpanii mają trochę dłuższy sezon niż nad polskim morzem.

Nie ma powodu, żeby obniżać ceny, skoro klienci są .
@inozytol: Nad morzem argument o krótkim sezonie jeszcze się broni, ale u górali już nie bardzo. Natomiast pełna zgoda co do drugiej części - skoro klienci nie głosują (a może właśnie głosują) portfelem, to ceny są jakie są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dam115: Co niby złego w #!$%@? Januszy za takie stawki?
Przecież nad morzem śródziemnym na greckiej wyspie już często wychodzi taniej a tam EUR i przynajmniej masz gwarancję dobrej pogody.