Wpis z mikrobloga

Widzę, że zaczęło się już strasznie wakacjami nad polskim morzem xD
Ja nie wiem - Janusz z Grażyną nie potrafią przeczytać menu, są pierwszy raz na wakacjach czy o co chodzi?

TVN w śniadaniówce tak straszy więc niech Magda Gessler otworzy swoje knajpy nad morzem z jedzeniem za pół darmo i każdy będzie zadowolony xD

#wakacje #baltyk #tvn #jedzenie #paragongrozy xD
Pobierz dam115 - Widzę, że zaczęło się już strasznie wakacjami nad polskim morzem xD 
Ja nie ...
źródło: comment_16515596219dgw5dZRo3sKiGpeWGkGGx.jpg
  • 99
@dam115: No wlasnie. Stwierdziles ze ludzie nie wiedza ze cena ryby jest podawana za 100g.

Ale juz Ci umknelo ze za gofra trza dac 21pln. No dobra. Sa truskawki to moze byc drozej.

Tylko ze ostatnio widzialem cennik. Gofer z dzemem - 12. (7 suchy +5 za posmarowanie dzemerem)

Ile oni tego dzemu tam daja? Caly sloik?

Usprawiedliwiasz ewidentne ruchanie w... bo "ludzie nie wiedza ze za 100g"

Ludzie wiedza tylko
ciężko mówić o grozie, skoro część tych knajp pracuje i ogrzewa się gazem, pensje minimalne (a pewnie takie płaci się pracownikom takich miejsc) zostaną podniesione drugi raz w tym roku itd itd


@staryhaliny: to wez mi teraz wytlumacz gofra za 21pln.

Wytlumaczysz to ze lokal placi czynsz?
Ze zatrudnia ilestam osob na kuchi?
Ze myje naczynia (zuzywa wode prad itp)?
Ze udostepnia kibelek klientom?

Za 21 pln zjesz chociazby zupe w
przecież masz jasny cennik przy każdej budzie z goframi. Tu też ktoś zamówił bez dodatków za 6zł i doskonale widział cenę dodatków.

Ja od gofrów umiem się powstrzymać nad morzem bo uważam, że ich cena jest przesadzona.

Ludzie sami się ruchają. Bo kupują i płaczą.

Niczym garnki i pościel na pokazach.


@dam115: W pelni sie zgadzam. Mi nie chodzi o to ze bronie janusa co cennika nie przeczytal a teraz placze.
To weź mi pokaż tego gofra za 21 zł, bo chyba zarówno Katarzyna Bosacka jak i Ty macie coś z oczami.


@staryhaliny: Ale za to potrafimy czytac ze zrozumieniem.

Rozwiaz zadanie:

O ilu gofrach jest mowa?
Ile pozycji jest na paragonie?

Cos swita?

Gofr z nutella 15. a co to za pozycja za 6 pln? CZWARTY GOFR?

Jasne - masz racje. ktos se w gofrowni kupil 3 truskawki za 6pln zamiast
bo sprzedawca gofrów nie dzwoni i nie spamuje żeby u niego zjeść. To zwykła zachcianka..


@dam115: Jeszcze nigdy do mnie nie zadzwonila zadna restauracja zebym w niej cos zjadl.

Jasne ze gofr to "zachcianka". Szczegolnie dla dzieciorow na wakacjach.

Tylko wez teraz wytlumacz dziecku ze lepiej jest zjesc zupe w restauracji, za 20 pln, bo ta kasa leci na obsluge, na miejsca pracy, na utrzymanie, na zapewnienie warunkow, na skladniki do
@dam115: @gosvami: o nadmorskich się nie wypowiem, ale o tej krakowskiej już tak. Nie kręcą wałków na vacie, to jest po prostu jedna z droższych knajp i sernik po 26 zł to jest norma. Mają też hotele 4 gwiazdkowe xD Jak się idzie do takiej restauracji to nie wiem czego się oczekuje, że będzie tak tanio jak w Biedronce? xD Na Google mapsach ma cztery dolarki, więc ten wpis na
Pobierz rzuf22 - @dam115: @gosvami: o nadmorskich się nie wypowiem, ale o tej krakowskiej już...
źródło: comment_1651566130o3xdnq6qCZ4lM6X22a1pkn.jpg
@dam115: @Lereve: @gorzki99: @dam115: @gorzki99:
W TVNie strasza chyba zeby nie jezdzic, najlepiej na Niemieckie plaze zeby wejzdzic wtedy bedzie hallal ;)

A tak serio to straszyli straszyli no i jako (obecny) mieszkaniec Warszawy wyjezdzajac na urlop do Zakopca zdziwilem sie ze… tak tanio. Gdybym sie przeprowadzil ze stolicy to pewnie moglbym sporo oszczedzic na jedzeniu.

Mogliby paragony grozy ze stolicy pokazywac, albo jak złotówy obwoza obcokrajowcow