Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MMaros: ładowanie indukcyjne jest wolne (zwłaszcza np. w samochodzie), a podczas takiego ładowania telefonu praktycznie nie da się używać. Mam 3 powerbanki, z czego 2 nowe i nie mają ładowania indukcyjnego, poza tym jest to wysoce nieefektywne energetycznie. Ładowarki indukcyjne są większe i mniej poręczne w transporcie. W razie emergency nikt Cię poratuje złączem lightning. Mam wejścia USB-C we wszystkich urządzeniach i nie zamierzam dokupować kolejnych kabli specjalnie pod iPhone'a ani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: się właśnie zastanawiam nad zakupem i w innym wątku gorąco polecają mi iPhone, skoro mam MacBooka. Z innymi rzeczami jestem w stanie sobie poradzić, tylko ten port. Faktycznie mogliby gdzieś podkreślać, że cały czas mają tam te swoje fanaberie, bo poważnie po pewnym czasie zapominałem, że nie mają czy to usb-c, czy to czytnika linii papilarnych, czy to mini-jacka czy slotu na kartę pamięci. Chociaż dwóch ostatnich nikt już nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krl_krl: tutaj trochę nie ogarniam, bo myślałem, że 15W mają, ale faktycznie 15W jest tylko na MagSafe, a poza tym 7.5W - z nieoficjalnymi ładowarkami, tak? Zresztą w tym przypadku wolę jednak kabel z 2-metrowyn zasięgiem niż podkładkę z zerowym.