Wpis z mikrobloga

biorą psa ze schroniska i chodzą i pouczają jakimi to wspaniałymi ludźmi są, jak dobrocią ociekają. Zapraszam do wolontariatu w schronisku albo w lecznicy. Tyle wasza dobroć ile o niej pisać musicie.


@paww: Każdy pomaga na tyle ile może. Jeden pomoże biorąc psa, drugi będzie miał czas opiekować się nimi w schronisku. Niemniej każdy w jakiś sposób pomaga. Lepiej nie brać psa i opiekować się jeszcze większą ilością w schronisku? xD
@bacanahali: Myślę, że Instagram, „idole” itd. Nawet ten majewski ma tego dyszącego szczura. Mam znajomego, którego matka uparła się na tego psa i musiał mieć dwie operacje po kupieniu, i podobno to norma przy tej rasie. Ciekawe tylko, czy taki sebiks to ogarnia, czy pewnie „szkoda mu kasy” i wywalone. Tak czy siak - można zauważyć wysyp takich typków z mopsami i nie wiem, co jest gorsze - ten dyszący pato-pies,
@ForFun022: Ostatnio stałem na fajce z znajomymi i koleżanka mówi, że musiała zostawić psa u weterynarza. Pytamy, co się stało, ona mówi że musieli mu wyciąć dziurki w nosie bo nie mógł oddychać. Zgadnijcie jaka rasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleżanka oczywiście typowa Karyna. Mam wrażenie, że to właśnie ten typ ludzi najczęściej posiada „psy do dekoracji”, jak ja to nazywam xD
@ForFun022 Do tego często te laski co wstawiają biedne pieski do adopcji na portalach społecznościowych same lecą z hodowli szczeniaczka kupić. Hipokryzja. Ja się nigdy nie udzielam ale 3 pieski bez domu już przygarnąłem przez kilkanaście lat.