Wpis z mikrobloga

  • 320
@ForFun022
@PucamIzMercedesa #!$%@?, u mnie w rodzinie jest taki jeden (+- 20lat) gagatek co wozi zwierzęta po całej Polsce jak ktoś zdecyduje się na adopcję (bardzo propsuje) i mówi wszędzie na około, że jak ktoś chce psa to tylko ze schroniska, a sam sobie kupił jakiegoś małego bo taki słodki xD
  • Odpowiedz
@ForFun022: @PucamIzMercedesa: ehh mi sie kiedyś mopsy w #!$%@? podobały i chciałem takiego, ale potem zacząłem czytać trochę więcej o tych zwierzakach i mi się przykro zrobiło. Ta rasa powinna całkowicie zniknąć, szkoda tak psy męczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ForFun022: biorą psa ze schroniska i chodzą i pouczają jakimi to wspaniałymi ludźmi są, jak dobrocią ociekają. Zapraszam do wolontariatu w schronisku albo w lecznicy. Tyle wasza dobroć ile o niej pisać musicie.
  • Odpowiedz
biorą psa ze schroniska i chodzą i pouczają jakimi to wspaniałymi ludźmi są, jak dobrocią ociekają. Zapraszam do wolontariatu w schronisku albo w lecznicy. Tyle wasza dobroć ile o niej pisać musicie.


@paww: Każdy pomaga na tyle ile może. Jeden pomoże biorąc psa, drugi będzie miał czas opiekować się nimi w schronisku. Niemniej każdy w jakiś sposób pomaga. Lepiej nie brać psa i opiekować się jeszcze większą ilością w schronisku? xD
  • Odpowiedz
@PucamIzMercedesa: Strasznie te wszystkie dreso-sebiksiory i „fajterzy” mma z ciuchami pitbull rozpromowali tę pod-rasę. Aż się wydaje, że to dla nich element wizerunku i stylówy, a wcale nie żywe stworzenie - jedynie część fleksingu. Dyszy, ślini się i jeszcze mnóstwo operacji wymaga
  • Odpowiedz
@bacanahali: Myślę, że Instagram, „idole” itd. Nawet ten majewski ma tego dyszącego szczura. Mam znajomego, którego matka uparła się na tego psa i musiał mieć dwie operacje po kupieniu, i podobno to norma przy tej rasie. Ciekawe tylko, czy taki sebiks to ogarnia, czy pewnie „szkoda mu kasy” i wywalone. Tak czy siak - można zauważyć wysyp takich typków z mopsami i nie wiem, co jest gorsze - ten dyszący pato-pies,
  • Odpowiedz
@ForFun022: Ostatnio stałem na fajce z znajomymi i koleżanka mówi, że musiała zostawić psa u weterynarza. Pytamy, co się stało, ona mówi że musieli mu wyciąć dziurki w nosie bo nie mógł oddychać. Zgadnijcie jaka rasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleżanka oczywiście typowa Karyna. Mam wrażenie, że to właśnie ten typ ludzi najczęściej posiada „psy do dekoracji”, jak ja to nazywam xD
  • Odpowiedz
@mariaerimos: Noo, znam ten vibe. To jest dla mnie powód do skreślenia faceta na tinderze - jest podpies = out. Ale zwykle właśnie idzie w tym w parze bycie sebiksem/„fajterem”
  • Odpowiedz
@ForFun022 Do tego często te laski co wstawiają biedne pieski do adopcji na portalach społecznościowych same lecą z hodowli szczeniaczka kupić. Hipokryzja. Ja się nigdy nie udzielam ale 3 pieski bez domu już przygarnąłem przez kilkanaście lat.
  • Odpowiedz
@ForFun022: +1
Dlatego kupiłem psa sprawnego z normalnym pyskiem(westie). Inb4 w schronisku tyle ładnych psów
Przeglądałem psy do adopcji. Większość ma jakieś urazy psychiczne i są agresywne co jest słodko tuszowane pisaniem, że fafik ma hehe trudny charakter.
#niepopularnaopinia - bezdomne psy wykazujące agresję powinny iść do utylizacji a nie schroniska.
  • Odpowiedz
@ProResHq: zabawna informacja: wszystkie błękitne buldożki francuskie to kundle, we wzorcu rasy taki kolor nie występuje, a takich „rasowych” pokrak jest najwiecej
  • Odpowiedz