Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Disegno: bo prawactwu właśnie chodzi o to, żeby blokować nieprzychylne komentarze i ich autorów, a samemu móc pisać wszystko, bez narażania się na konfrontację z osobami, które mniej więcej codziennie obalają prawackie kłamstwa i manipulacje. Prawactwo nie chce, żebyś myślał samodzielnie, masz myśleć jak oni zdecydują. Dlatego konfederaci przez komentowaniem zawsze czekają, co na dany temat powie np. Krzysztof Bosak, bo sami nie wiedzą co sądzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kondzio30: strasznie mnie bawiła reakcja konfederatów na początku wojny. Przed wojną "wojna nie wybuchnie, bo tak pan korwin powiedział", a jak już wybuchła, to aktywność kucy spadła do zera. Ruszyła dopiero, jak w ich prawackim kółku doszli do jakiegoś w miarę podobnego stanowiska. Oczywiście już nie było rzucania Banderą jak po 2014 roku, bo trochę wizerunkowy przypau.
Tak samo z aborcją. Najpierw hehe zajebiście, byle lewaków dupa bolała, jesteśmy jedynym kołem,
ale czy on Ci ogranicza wolność słowa? Zabrania Ci mówić? Przecież na ulicy tez możesz chodzić i #!$%@?ć głupoty do każdego, to normalne ze część ludzi będzie Cię ignorować, albo założy słuchawki żeby Cię nie słuchać


@scarecrov: To właśnie powtarzam w sprawie bana dla Konfederacji - nikt im nie zabrania mówić, wyrzucili ich tylko z prywatnej strony za złamanie regulaminu na który się godzili tworząc konto.
@Disegno:
@thewickerman88:
@CocoJamboolin:

#!$%@?ć konfę, ale.. nie do końca rozumiem o co ból dupy w tym przypadku?

Wolność słowa nie zabrania blokowania ludzi, nie zmusza też do ich słuchania. Wolność słowa oznacza, że nikt Cię w pierdlu nie zamknie/nie ocenzuruje/nie zabroni wypowiadać za swoje poglądy i wierzenia.

Jestem piewcą wolności słowa na każdy temat, ale jak ktoś zachowuje się jak kretyn, albo obraża ludzi wokół to też go blokuję/wyciszam.
No ale to już podpada pod cenzurę właśnie


@arkadikuss: Nie podpada. Cenzura byłaby gdyby nie mieli prawa się wypowiadać w ogóle, gdyby blokadę nałożyło państwo - wyrzucenie ich z prywatnej strony za łamanie regulaminu to nie cenzura, lol. Facebook nie odciął ich od możliwości wypowiadania się, czy krytykowania różnych rzeczy poza samym Facebookiem, to po co ten bełkot? Uważasz, że regulamin jest formą ozdoby, czy jak?

Ale kiedy blokuje go sam
Pobierz
źródło: comment_1651508469IP4cXYoq2oPQeHgBwXqafj.jpg
No ale to już podpada pod cenzurę właśnie. To naprawdę nie jest tak trudne do ogarnięcia, serio :)


@arkadikuss: chęć utrzymania na portalu społecznościowym jakiegoś minimalnego poziomu kultury i wzajemnego szacunku, to nie jest cenzura. jeśli ktoś chce się zachowywać jak w chlewie, to sorry, ale niech idzie do chlewu, a nie na portal społecznościowy
@ziumbalapl: no jasne że tak, a teraz nowy prywatny inwestor może ich odblokować, tak samo jak Trumpa i całą resztę. Mam nadzieje że w tym też nie będziesz widział żadnego problemu bo to raczej oczywista kolej rzeczy