Wpis z mikrobloga

#centrumlewactwa #wykopoczta

Przyszła do mnie dzisiaj z rana wykopoczta jak śmietana, ale musiałem pójść do roboty, więc odebrałem teraz dopiero.

Napisała do mnie w bardzo nietypowej sprawie @ulkaaa wybitna Polka i patriotka, postrach prawaków, sympatyczka wszystkich lewaków i pana Palikota. #mamnadziejezetoprawda #lublinmiastopalikota

Załączam zdjęcie paczki, w której znalazło się to co na zdjęciu, a koń jaki jest każdy widzi, w tym pokruszony bałwanek - niewinny, zaszczuty, zniszczony przez Pocztę Polską. I tak jednak będę go zjadł, bo biała czekolada > wszystkie inne czekolady. W pierwszym komciu fragment ślicznego listu, w którym skrzętnie wyjaśnione zostało komunistyczne pochodzenie prezentów, czyli wszystko prawilnie, bo lewacko.

Teraz tak: ta rękawiczka to termofor. Nie miałem nigdy w życiu termoforu, ale jak wydedukowałem, a potem wyczytałem służy on do ogrzewania się. Rodzi to zatem potencjał na bycie czymś zajebistym, bo teraz oglądając mecz będę sobie siedział i głaskał termofor oraz ogrzewał nim nerki, czyli ogólnie django/django :|

Bardzo dziękuję @ulkaaa za paczkę, wszystko to bardzo ładne i sympatyczne, aż się wzruszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. wpis dedykuję @Ryu - naczelniejszemu lewakowi wykopu.

A teraz pytanie za 100 pkt:

s.....2 - #centrumlewactwa #wykopoczta 



Przyszła do mnie dzisiaj z rana wykopoczta...

źródło: comment_UBDHmaNp98p9u8xH3OdIqispPCCwtNsj.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz