Wpis z mikrobloga

Czy #rozowypasek sprawdza mnie czy będę o nią zazdrosny?
( ͡° ͜ʖ ͡°) przykład z dziś powiedziała mi, że dwóch jej kolegów przyszło do niej w nocy n--------h, z którymi wcześniej pisała na grupie (mieszkają niedaleko siebie) w sumie trochę czuje się zazdrosny, ale staram się to ukrywać
¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lamentum: Nie no wydaje się stabilna emocjonalnie tylko to co wczoraj odwalila to nie wiem co powiedziec, bo ciągle o tym myśle ¯\_(ツ)_/¯ jak chciala zebym byl zazdrosny to jej się to k---a udało
  • Odpowiedz
@userrrr: ta stabilność jest losowa, teraz stabilna, ale za jakiś czas z tej stabilności może już nic nie być niestety, trochę dojrzeje, zmieni szkołę, pozna tu kogoś, tam kogoś i odezwą się instynkty, że poważny związek to nie teraz, a chce się bawić, przynajmniej tak było u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: no to skończy, pójdzie na studia, pozna na imprezie, szkoda gadać ile jest możliwości, NIESTETY :( moja pierwsza też poznana na jej 16 lvl, razem kilka lat i nagle jej się odwidziało, bo chce się jednak bawić, nie jest gotowa na poważne/dorosłe życie (o którym sama mówiła, że go chce przez te lata xD) i poszła w cholerę, jedyne czego możemy być pewni to tego, że nic nie jest
  • Odpowiedz
@lamentum: Weź mi nawet nie mów o tych s-----------h umysłowych. Co trzeba mieć w glowie żeby tak się zachowywać jak te spermiarze (°° oni nieważne czy laska chuda, gruba i tak spermią jaka to cudowna, ciekawe czy w rzeczywistosco tez byliby takimi bogami seksu czy raczej krótkodystanowcami xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ona sporo przeszła
  • Odpowiedz
@userrrr: powiem Ci tak, moja też miała nieco ciężej, też była znacznie dojrzalsza niż typowy 16 lvl, zdecydowanie się dogadywaliśmy i przez te lata było nam ze sobą naprawdę dobrze, plany były już bardzo poważne na przyszłość i tak dalej, nasz związek bardzo jej pomógł, tak bardzo, że właśnie po paru latach poczuła się już zupełnie normalnie, dobrze, że uznała, że musi sobie "odrobić" te lata, kiedy nie była w
  • Odpowiedz
@userrrr: nie, ale po prostu przestało ją interesować normalne i stabilne życie, bo uznała, że woli się wybawić, a co to znaczy raczej wiadomo :) dlatego tyle warte są te słowa i tak wygląda ich stabilność, latami powtarza, że chce tego i tego, żeby na chwilę przed "tym" powiedzieć, że woli coś zupełnie innego i pójść w cholerę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiek nawet nie
  • Odpowiedz
@userrrr: to już jest długi temat, babki dostają ZA NIC w c--j atencji, a facet musi na głowie stawać i kręcić się trzy dni z całej siły, żeby w ogóle na niego spojrzała.

spermiarze to jak nazwa mówi osoby, które dla zobaczenia cycka zrobią wszystko, nawet najmniej atrakcyjnych kobiet, do tego środowisko internetowe temu sprzyja, milion portali i stron, gdzie komentują zdjęcia i tak dalej...

mam zapisane kilka wypowiedzi innych mirków, które są smutne i prawdziwe, gdzie jedna z ulubionych
  • Odpowiedz