Wpis z mikrobloga

Czy #rozowypasek sprawdza mnie czy będę o nią zazdrosny?
( ͡° ͜ʖ ͡°) przykład z dziś powiedziała mi, że dwóch jej kolegów przyszło do niej w nocy n--------h, z którymi wcześniej pisała na grupie (mieszkają niedaleko siebie) w sumie trochę czuje się zazdrosny, ale staram się to ukrywać
¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lamentum: Nie widziała moich wiadomości i nie zadzwoni do mnie dziś bo to wg niej "najgorszs co mogłaby zrobić bo bym za dużo słyszał" cokolwiek to znaczy na pytanie co bym slyszal odpowiada nic i na kolejne czemu mnie trzyma w niepewności odpowiedziala "bo tak jakos"
¯\(ツ)_/¯ nie wiem jakas dziwna dzis jest
¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@userrrr: a tam stary będziesz wierzyć we wszystko co mówi teraz, a to z koleżanką, to wiadomości nie widziała, to nie chce Ci powiedzieć albo mówi "tak jakoś"... daj sobie spokój
  • Odpowiedz
@lamentum: Jutro jak się wyśpi to pogadam z nią jeszcze raz na poważnie. K---a nie lubie takich sytuacji ja p------e
(°° Cie bedzie zwodzić zebys sie domyslal wszystkiego ja p------e
  • Odpowiedz
@lamentum: Wybrałem mlodszą, bo moje rówieśniczki są jakieś p----------e. Jedna część próbuje dorównać facetom, wolą byv same i niezależne, druga część od kilku lat zajęta, a pozostała część typiar pomimo załozonego konta na portalach randkowych i daniu Ci znać ze są Tobą wstępnie zainteresowani (match) to jak napiszesz do takiej Ci odpisuje jak niepełnosprawna umysłowo, a weź jej zwróć uwagę na jej zachowanie to nagle znajdzie w sobie energie na
  • Odpowiedz
@userrrr: ja wiem o co chodzi, luzik, też preferuję młodsze niż rówieśniczki, ale 16 lvl to jeszcze dużo w głowie jej się dzieje, niekoniecznie dobrego, więc musisz być niestety gotowe na takie ekscesy, ryzykowny wiek ogólnie, bo jest duża szansa, że lada moment będzie mieć co chwila nowe zachcianki, pragnienia i nie wiadomo, czy będzie ją w ogóle interesować jakiś stabilny i dojrzały związek :)
  • Odpowiedz