Wpis z mikrobloga

Czy #rozowypasek sprawdza mnie czy będę o nią zazdrosny?
( ͡° ͜ʖ ͡°) przykład z dziś powiedziała mi, że dwóch jej kolegów przyszło do niej w nocy n--------h, z którymi wcześniej pisała na grupie (mieszkają niedaleko siebie) w sumie trochę czuje się zazdrosny, ale staram się to ukrywać
¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@userrrr: nie rozumiem jako kobieta takich glupich zagrywek. A potem będzie domyśl się i że nie domyśliłeś się i że ona miała coś na myśli i jak zdradzi kiedyś to też będzie twoja wina
  • Odpowiedz
@userrrr: to jest tak gówniane zachowanie, jakieś sprawdzanie, krzywe akcje, to już jest wielkie ostrzeżenie dla Ciebie jak masz babke która takie coś robi i nawet nie wiadomo o co chodzi XD wyobraź sobie, że Ty pijany z kolegą równie pijanym idziecie do zajętej babki z którą pisaliście wcześniej, do tego w nocy - przejmowałbyś się jakimiś konsekwencjami albo tym, czy jest zajęta? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@lamentum: W sumie fakt ( ͡° ʖ̯ ͡°) kłamstwo jest najgorsze, ale ona mi o wszystkim zawsze mówi tylko z tym wczoraj to jestem zszokowany, najpierw mi pisala, ze sie umowila ze znajomymi na wspólne pisanie na grupie (przewaznie wtedy wspolnie graja) no to spoko nic nie mam i potem dodala, ze tych dwoje typów sie nawalilo no ale dalej mieli tylko pisac, a oni przyszli
  • Odpowiedz
@userrrr: ale c-----e, ja czułbym się do d--y z czymś takim ( ͡° ʖ̯ ͡°) i teraz się domyślaj, było coś, nie było? a może będzie, może już piszą inaczej, może na żywo fajniej im spędzać czas niż w gierce? :/
  • Odpowiedz