Wpis z mikrobloga

Czy #rozowypasek sprawdza mnie czy będę o nią zazdrosny?
( ͡° ͜ʖ ͡°) przykład z dziś powiedziała mi, że dwóch jej kolegów przyszło do niej w nocy n--------h, z którymi wcześniej pisała na grupie (mieszkają niedaleko siebie) w sumie trochę czuje się zazdrosny, ale staram się to ukrywać
¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@userrrr: najgorsze, że może faktycznie nic nie było i tak dalej i nie masz czego się obawiać, ale kto wie co przyszłość przyniesie i czy nie stanie się to jutro, za tydzień czy za pół roku? jak teraz się nie dogadacie to kaplica
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: @userrrr dokładnie, wiem, że teraz "wolność", "wyzwolenie" i "znajomi" to nic takiego, ale no kurde XD jednak jest w związku, zajęta, może to wywołać (co się stało) zazdrość/niepewność/dyskomfort partnera i jeszcze takie odpowiedzi XD jakbyście mieli po 16 lat to może i norma, ale chyba macie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lamentum: Co tylko o tym myśle, to sie zadręczam "co robili ze nie mogli pisac czy gadac na kamerce i grac ze musieli przyjsc" chyba wolalbym po prostu ze to sie okazalo zwyklym jej klamstwem w celu wywolania we mnie zazdrości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz