Wpis z mikrobloga

Czy #rozowypasek sprawdza mnie czy będę o nią zazdrosny?
( ͡° ͜ʖ ͡°) przykład z dziś powiedziała mi, że dwóch jej kolegów przyszło do niej w nocy n--------h, z którymi wcześniej pisała na grupie (mieszkają niedaleko siebie) w sumie trochę czuje się zazdrosny, ale staram się to ukrywać
¯\_(ツ)_/¯

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KoninaBeZiomeczka: @userrrr: no życzymy Ci jak najlepiej, ale nastaw się, że spora szansa na lipę też jest.

tak jak mówię - nawet jeśli wczoraj nic nie było, to takie krzywe akcje to już i tak prawie równoznaczne z tym, jakby coś było xD szukaj nowej, a tu sobie ruchaj, póki możesz

CHYBA, że szczera rozmowa naprawdę coś przyniesie i coś ustalicie, bo tak to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@userrrr: też racja, ale związek nastolatków jest umiarkowanie stabilny, ze względu właśnie na wiek i tutaj takie akcje są "częste", człowiek starszy powinien podejść do tego poważniej i nie odwalać takich akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: byłem do niej bardzo przywiązany, zaangażowany i wrażliwy na naszą relację, dlatego wiele z jej nowych zachowań powodowało u mnie podobne odczucia, jak chociażby wielką niepewność, a w czymś takim trwać by się nie dało, więc cóż..
  • Odpowiedz