Wpis z mikrobloga

@c0_0kie: Ja w zeszłym roku spałem w kwaterach i w lipcu-sierpniu pewnie jest problem, ja byłem w drugiej połowie września i nie było problemów z noclegiem, a dzwoniłem często po południu tego samego dnia. Czasami trzeba było do kilku miejsc zadzwonić, bo we wrześniu już część kwater nie przyjmuje ludzi.
  • Odpowiedz
I znowu pedalarze spamują wykop. Jak pedalarz nie pochwali się każdym przejechanym kilometrem to się nie liczy i duoa mu pęka.
  • Odpowiedz
@hodakhodak: hej, ile masz wzrostu? Widzę że masz tak samo sztyce wysoko jak ja. Ja mam 200cm. I mam spory problem z dobraniem sobie roweru tak żeby nie złamać sobie rury podsiodlowej
  • Odpowiedz
@c0_0kie: Ja przejechałem w 2020. Codziennie popołudniu planowaliśmy na mapie, że dojedziemy +/- do tej i tej miejscowości i tam szukaliśmy noclegów na olx, ew. booking. Zazwyczaj kilka telefonów i się udawało. W jedną noc mieliśmy problem i trzeba było dojechać dalej po zmroku
  • Odpowiedz
pytam na poważnie. W czym przeszkadzają błotniki, że tak mało rowerzystów z nich korzysta?


@matiJ: We wszystkim.Np w pakowaniu roweru do busa czy bagażnika w autobusie.To najbardziej awaryjna cześć w rowerze .Jak przejeżdżać przez błocko to rower staje bo się błockiem zapycha .Trudno się rower wozi winda w pionie bo się błotniki gną.Raz się o mało nie zabiłem jak się błotnik zawinął o oponę i leciałem przez kierownicę. To zbędny ciężar
  • Odpowiedz
@hodakhodak: a tam pi@76olenie ze nie masz jak zamocować tylniego bagażnika, bo są takie montowane na osi kola i za rurę podsiodłowa. A jak robi Ci różnice 1 kg to problem nie jest w ciężarze osprzętu.

@Krystian19922: No po prostu może słabo ćwiczyłeś na tym mtb np. wywracanie się na ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Po prostu na rowerze jest osprzęt ,który łatwo zdemontować, i
  • Odpowiedz