Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Mojej dziewczynie ukradli dzisiaj 30.04.2022 rower ROMET ORKAN 4D (M) pod Magnolią we Wrocławiu. Zostawiła go przypiętego do stojaka przy wejściu głównym od Legnickiej około 9, wychodząc o 12 została już tylko rozcięta linka.

Jeżeli Wam wpadnie w oko na targach/aukcjach prośba o info. Jeżeli uda się odzyskać, to dla znalazcy nagroda 1000+ PLN. Rower miał rok i praktycznie brak śladów zużycia. Policja oczywiście poinformowana.

Gratis w komentarzu, reakcja kota mojej dziewczyny na wieść o kradzieży.
#rower #wroclaw #zlodzieje #rowerowywroclaw
Pobierz mrpisq - Drogie Mirki i Mirabelki,

Mojej dziewczynie ukradli dzisiaj 30.04.2022 ro...
źródło: comment_1651350300okOKA5wTPEYOnKcdTYjaH8.jpg
  • 24
@nasi-lemak Przy kolejnym rowerze na pewno zainwestujemy w porządny zamek, zgadzam się z tym co piszesz. Zostawiając w takich miejscach jak zatłoczone wejście przy Magnolii, nie spodziewałem się (tak jakby ktoś się kiedyś spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) tak zuchwałej kradzieży. Linka wydawała się wystarczającą ochroną przed złodziejem oportunistą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mrpisq: bosz... Linka to chroni przed tym, żeby dzieciaki z podstawówki wracające ze szkoły nie zabrały roweru, żeby sobie pojeździć.

Nie oglądałes nigdy LockTube?
Polecam playlistę "Test zabezpieczeń rowerowych".
Kupiłem do mojego biedaroweru ulocka kryptonite z nadzieją, że w razie czego złodziej wybierze inny rower - z linką.

Tyle daje linka:
https://youtu.be/QpypHFmKS0k

Czyli nic. Powodzenia w odzyskaniu sprzętu!
@efek: No to wybrał ( )
LockTube znam, kupiłem z jego polecenia łańcuch do rowerowni. Na mieście jednak korzystałem z linki, z wygody i jak widać naiwności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mrpisq: Ech, szkoda wielka.
Na przyszłość polecam nie tylko porządne zabezpieczenie, ulock albo łańcuch kryptonite, ale również ubezpieczenie od kradzieży. Teraz już raczej wiele nie wskórasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nasi-lemak Przy kolejnym rowerze na pewno zainwestujemy w porządny zamek, zgadzam się z tym co piszesz. Zostawiając w takich miejscach jak zatłoczone wejście przy Magnolii, nie spodziewałem się (tak jakby ktoś się kiedyś spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) tak zuchwałej kradzieży. Linka wydawała się wystarczającą ochroną przed złodziejem oportunistą.

@mrpisq: a tam zuchwała - ciach ciach nożycami i nikt się nie zorientował.