Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
187 543 + 74 = 187 617

Cały tydzień walczyłem z wyjątkowo wrednym przeziębieniem, zeszły weekend to w ogóle miałem wycięty z życiorysu. W między czasie zrobiło się ciepło, zielono, mi się trochę polepszyło, to pojechałem.

Trasa zaplanowana przed chorobą, nie chciałem jej przekładać, a że dystans już jakoś tam słuszny, to trochę po tych chorowaniach niepewnie jechałem, oszczędzając się gdzie się dało.

Koniec końców było bardzo ok, średnia prawie 25 bo mało szutru (którym zazwyczaj wlokę się 12kmh) i mało przystanków w bardziej lub mniej zaplanowanych miejscówkach.

Cel - kwadrat który od dawna był sierotką i blokował niebieskiego uberkwadrata. Poza tym sprawdziłem jedną nową dla mnie drogę (będzie alternatywa przy powrotach z północnego wschodu) i pierwszy raz podjechałem całkiem przyjemny jak się okazało podjazd w Płutowie (1km, 5.5%) - wcześniej tylko nim zjeźdżałem.

------------------------------------

#kwadraty

Max square: 16x16 (+2)
Max cluster: 480 (+4)
Total tiles: 1649 (+1)

Od teraz powiększanie niebieskiego będzie trudniejsze niż "pojechać załatać jakąś dziurę" :(
Dobrze że zsynchronizowałem zwiedzanie wschodu z momentem kiedy to się stało, to przy okazji coś tam obuduję, a potem znowu będę jeździł na łatanie :)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 187 543 + 74 = 187 617

Cały tydzień walczyłem z wyjątkowo wrednym prz...

źródło: comment_1651334229K18gYZxDKwYQzfjtuOnuAD.jpg

Pobierz
  • 3