Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, zawsze mam bekę z tych rodziców i julek cieszących się, że majà pasek na świadectwie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Brawo Julka, byłaś codziennie w szkole, miałaś zawsze wszystkie prace domowe i byłaś przygotowana na każdą kartkówkę i sprawdzian z przedmiotów, które w 90% ci się nie przydadzą do niczego.

Najlepsze, że pewnie Julka się obsra czy stary będzie dumny na maturze i pierwszy lepszy Patryczek czy Pawełek ze średnia 3.0 napiszą ją lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bekazjulek #ojciec #rodzicielstwo #szkola #matura #niewiemjaktootagowac #silownia
Pobierz
źródło: comment_1651254501p0f2HWWnsd26B4bqRI3MZ1.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@30062018: według mnie jest to chociażby wyznacznik jakiejś dyscypliny w podejściu do nauki. Chociaż też myślę że system edukacji nie przygotowuje do doroslego życia i osoby które zawierzą swoją przyszłość tylko edukacji, nie szukają pasji które mogłyby przynieść im zarobki, pomysłów na biznes itp, mogą się zdziwić gdy po studiach zderzą się ze ścianą pod tytułem rynek pracy.
według mnie jest to chociażby wyznacznik jakiejś dyscypliny


@pan_robot: Niby tak, chociaż mam wrażenie, że w wielu przypadkach ta dyscyplina jest jednak na swój sposób wymuszona. Oczywiście nie uważam, że zawsze tak jest, ale jak sobie przypomnę tych wszystkich "paskowiczów" od podstawówki po szkołę średnią, to staje mi przed oczami obraz "maszyn do nauki". Wiesz, ludzi którzy faktycznie każdego roku mieli 5.0 i wzorowe zachowanie, ale jednocześnie bardzo trudno było z