Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
wytrzymalsza


@KomendaGlownaPolicji: xD spojrz na auta 20 letnie z fotelami ze skora i bez


@brakloginuf: zazwyczaj dwudziestoletnia skóra wygląda jak gówno, jest twarda i popękana, bo mało kto o to dba jak należy i nie da się już tego uratować xD A materiałowe fotele można łatwo uprać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@peszmerd: głupie porównanie, w butach skórzanych chodzi głównie o komfort, bo się dopasowują do nogi, a fotele nie xD

Ja nie cierpię skórzanych mebli i foteli samochodowych, wentylowanych czy nie ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 164
@LuxEtClamabunt: Głupota.
Tak jak Suvy, ekrany dotykowe, dedykowane nawigacje, brak jakichkolwiek funkcji synchronizacji naszych smartfonów z samochodami itd.
Ogólnie samochody są drogie, pełne zbędnego szmelcu i wykonywane z gówna a w dodatku wszystkie są tak bardzo do siebie podobne, że dziwi mnie dlaczego nie jest produkowany jeden model z możliwością wyboru znaczka na masce xD
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: @KCPR: @geuze: są zwyczajnie ładniejsze no i dużo łatwiej utrzymać czystość. Jakby Ci się dziecko kiedyś zrzygało podczas jazdy to bardzo docenisz.

głupie porównanie, w butach skórzanych chodzi głównie o komfort, bo się dopasowują do nogi, a fotele nie xD

łatwiejsze utrzymanie czystości to też komfort. No i skóra ma swój charakterystyczny zapach - ja wybieram auta z pełną skóra zawsze właśnie dla tego zapachu. Oczywiście dotyczy to
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt skóra w aucie jest po to żeby można było zjeść kebiego bez stresu, zaruchać a na koniec zapalić fajka. To też wyznacznik statusu znaczy jak nie masz skóry toś biedak.
  • Odpowiedz