Wpis z mikrobloga

Dzisiaj moja ulubiona podcasterka Joanna Okuniewska skończyła nagrywać genialną serię "Ja i moje przyjaciółki idiotki". Niech Was nie zmyli idiotkowa nazwa, bo każdy z nas jest idiotką damską lub męską, bez względu na płeć. Jest to trochę komediowa seria o różnych typach osobowości, na które można się natknąć randkując. Żałuję, że nie poznałam jej wcześniej będąc na tinderowym etapie swojego życia, bo być może otworzyłaby mi oczy na pewne sprawy. Polecam ją zdecydowanie każdemu z tagów #tinder #badoo i #toksycznezwiazki.

Na każdego czeka gdzieś kawałek miłosnego tortu, który każdy z nas w końcu skosztuje i będzie wiedział, że ten smakuje najlepiej :3
Niezależnie od tego jaka jest dla Was definicja happy endu i jak go rozumiecie.

#podcast #zwiazki #milosc
Pobierz poisonandwine - Dzisiaj moja ulubiona podcasterka Joanna Okuniewska skończyła nagrywa...
źródło: comment_1651177412HUjatCV2TPaYlsWO0uNIjn.jpg
  • 5
Na każdego czeka gdzieś kawałek miłosnego tortu, który każdy z nas w końcu skosztuje i będzie wiedział, że ten smakuje najlepiej :3


Bardzo szkodliwa społecznie bzdura.

Każda kobieta może mieć związek - prawda
Każdy mężczyzna może mieć związek - fałsz
Każda kobieta może mieć szczęśliwy związek - fałsz.

Zawyżone oczekiwania to przepis na nieszczęśliwe życie. Wielu ludzi nie znajdzie udanego związku. Jest to niemożliwe statystycznie, żeby każdego to spotkało. A w przypadku