Wpis z mikrobloga

W grupie przedszkolnej moich dzieciaków pojawił się Danil z Ukrainy. Młody miał gigantyczne problemu adaptacyjne które ostatecznie kończyły się tym, ze z frustracji bił i zaczepiał inne dzieciaki.
Pogadałem z moimi gówniakami o tym, ze pewnie młody się boi bo jest sam w grupie dzieci, które nie znają języka. I cyk!
Zastanawiam się jak młoda nagrodzić. Jakieś pomysły?
#ukraina #feels #czujedobrzeczlowiek
Unter - W grupie przedszkolnej moich dzieciaków pojawił się Danil z Ukrainy. Młody mi...

źródło: comment_1651166049x9aBhssRRRcjIAEZr0nwqT.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • 5
@pani_noc:

Czy jeśli spotkasz na swojej drodze furiata i agresora, to najpierw pytasz go, czy może miał zły dzień i jak mu pomóc? Albo walczysz, albo uciekasz.

Zależy od sytuacji. Jak widzę dresa idącego na mnie z nożem to uciekam. Jak widzę matke drącą się na swoje dziecko w miejscu publicznym to pytam się mogę jakoś jej pomoc w danej sytuacji.

Jezeli twoje dziecko w podstawowce albo szkole sredniej będzie dręczone,
  • Odpowiedz
@Unter ja wiem co. Oddaj im swoje 500+tak by oni mogli mieć 2k+a ty dalej #!$%@? do kołchozu #!$%@?ć na nich. Poza tym świetna akcja masz ode mnie + łap i Leć #!$%@? na podatki! Z fartem!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Unter: ziomeczku, aż mnie ten wpis ujął za serce. Gratulacje i podziw z mojej strony. No szacun. A może Mirko się zbijemy na mały prezent co bys małej kupił coś wspaniałego?
  • Odpowiedz
Musiałabym upaść na głowę, by w sytuacji, gdy córka skarży się na bicie i gryzienie, powiedzieć "ale wiesz, L. jest smutny, bo nie ogarnia rzeczywistości, w której się znalazł". Nic jej nie musi to obchodzić. [...] Tak samo jak i mnie nie obchodzą koleje losów imbelcyli i chamów, jakich spotykam na swojej drodze.


@pani_noc: doskonale Cię wyjaśnił @Unter
Twoje dziecko za kilkanaście lat to doskonały kandydat do człowieka typu "niech gdzieś
  • Odpowiedz
Zastanawiam się jak młoda nagrodzić. Jakieś pomysły?


@Unter: Nic nie musisz robić, Twoja córka sama sobie ogarnia nagrodę - za kilkanaście lat ten Danil może wylądować w jej łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz