Wpis z mikrobloga

Jakie sluchawki polecacie do rozmów telefonicznych - tak aby nie odcinały od otoczenia i zeby bylo slychac dobrze siebie - wiecie co mam na mysli. Mam jakies logitechy, mam jabre evolve ale są one problematyczne w dwoch kwestiach slychac mnie slabo - rozmowca mowi ze ciszej niz bez sluchawek - lub zaczynaja trzeszczec i slaba jakosc ogółem.
Dlaczego tak jest?
Polecacie coś dobrego?

#komputery #programista15k #sluchawki #audio
  • 14
  • Odpowiedz
@c28233ade3e037a17b0540d9c670b1ed: Mam Jabra Evolve 65 - są genialne i działają znakomicie.

Jeśli korzystasz ze zdalnego pulpitu np Citrix to musisz mieć zainstalowany dedykowany plugin tzw HDX dedykowany dla Citrixa.
Np ja mam HDX dla Skype i HDX dla Teams.

Dodatkowo musisz w sofcie Jabra podbić siłę własnego mikrofonu - znana przypadłość domyślnej konifiguracji.

Jakoś jest tak dobra obustronnie, że łatwiej mi się dogadać jak z żoną w łóżku wieczorem :-)
  • Odpowiedz
@c28233ade3e037a17b0540d9c670b1ed: Przecież Jabra Evolve 65 ma regulacje głośności na uchu... i działa ona niezależnie od tego jak są one podłączone.

Zresztą po kiego podłączać to na jacka jak one sa BlueTooth... Konwerter Jack->USB także pozwala sterować głośnością z telefonu. Sprawdziłem w tej chwili.

Soft Ci ułatwia konfigurację - przecież konfigurację głośności mikrofonu możesz sobie także natywnie w windowsie/linuxie/androidzie ustawić - żadej problem.

Każde profesjonalne słuchawki do rozmów mają soft konfiguracji... każdej
  • Odpowiedz