Wpis z mikrobloga

@Deathblow: no poniekąd dobrze zrobiła, biorąc pod uwage, że w stanach kwestia precedensu jest dość silna przyszłe rządy mogłyby to wykorzystać i od tak odbierać ludziom majątek.
Niezła drużyna, przeciw było 8 osób - 4 największych lewaków z Partii Demokratycznej (AOC, Ilhan Omar, Tlaib) i 4 największe republikańskie konserwy (m.in. MTG i Cawthorn) xD Ameryka to jest żart


@Stepanakert: Jak dla mnie to oczywisty dowód, że Rosja finansuje skrajnistów żeby dzielić społeczeństwa.

Kiedyś widziałem badania że w latach 60-70, partia demokratyczna i republikańska była bliżej centrum niż teraz. Wyborcy mieli więcej wspólnego niż teraz

straszne z socjologicznego punktu
@niochland: W Polsce jest trochę podobnie, przecież 15 lat temu między wyborcami poszczególnych partii nie było takiej nienawiści. Każdy mógł wypić kielicha za "a oni wszyscy tacy sami i tak kradną" i na spokojnie pogadać o czymś innym. A teraz między wyborcami PiS i PO jest wojna. Własnie - między wyborcami, bo czy między politykami to sam nie wiem, bo w tv jedno, a za plecami mogą się z nas śmiać.