Wpis z mikrobloga

@dawidczeta: Myślisz przegrywie życiowy, że kiedykolwiek udostępnię zdjęcie z garnkiem na głowie śmieszny jesteś.Ja wiem że teraz macie możliwość dowartościowania się przez robienie ludzi w #!$%@? ale ze mną się nie uda.Idź lepiej się potnij żyletką i płacz nad tym czemu masz tak złe życie.
  • Odpowiedz
@Kaspersky709: po 1 ja zdałem mature bez problemu. Po 2 pracuje na tak wysokim stanowisku, że wątpie że taki pułap życiowy osiągniesz jeśli przychodzisz na wykop i prosisz o arkusze z matury. I ostatnie to ty śmieszny jesteś, bo co takiego trudnego jest w tej maturze? Nie znasz Polskiego? Nie umiesz korzystać z tablic ze wzorami matematycznymi, które każdy maturzysta dostanie czy masz problem z angielskim? Weź się nawet nie pchaj
  • Odpowiedz
Amebą może jesteś ty ale chyba logiczne że skoro istnieje cień szansy na to żeby dostać arkusz wcześniej to z niego skorzystam nawet mimo solidnego przygotowania co potwierdzają 2 dobrze zdane próbne matury.A pozatym osiągnąłeś wysoki pułap życiowy i siedzisz na wykopie miejscu przeznaczonym dla przegrywów to gratuluję.
  • Odpowiedz