Wpis z mikrobloga

Heh Mirki co się #!$%@?ło.
Pojechałem sobie na stację zatankować i jakieś zakupki zrobić w sklepie obok, w aucie radyjko jakieś randomowe - rozmowa redaktora z jakąś kobietą o miłym głosie w sprawie LGTBQRTZ+ czy coś....że jesteśmy gdzieś pomiędzy Wanuatu a Korea Północna w kwestii tolerancji.
Temat walkowany setki razy i tu na wykopie.
Dzwoni słuchaczka i zaczyna wywod:

"Jestem Kobietą ale przedewszystkim feministka"

Jakby mi ktoś wędzona makrela przez ryj przejechał się otrzeźwilem, o ho, będzie grubo .. i się nie pomyliłem

"Jestem heteroseksualna ale moje koleżanki lezbijki, ale tylko koleżanki, bo ja to nie tego, ten, ja hetero Jestem, one mi tylko powiedziały a że są kobietami a ja feministka to...."

Zabrakło tylko żeby na dzieciątko Jezus przysięgała że chłopów woli.

"Środowisko LGTBQ+ jest niespójne i samo sobie szkodzi a przedewszystkim szkodzi kobietom, to znaczy nie mi, tylko tym no, lezbijkom.
Transeksualni mężczyźni orientacji homoseksualnej domagają się aby homoseksualne kobiety się z nimi umawiały, trzeba tego zakazać"

Redaktor zaniemówił, cisza w studiu, ja zjechałem na pobocze bo mnie szczęka opadła na hamulec

Pytanie redaktora : "Dlaczego ktokolwiek mialby komukolwiek nakazywać albo zakazywać czegoś?"

Bidulka z 5 minut próbowała wybrnąć ale nie udało się, jedynie zdradziła swój ból: homoseksualną kobietą może wziąść ślub z transeksualnym mężczyzna czującym się kobietą i preferującym kobiety a dwie lezbijki już nie.

Musiałem zapalić po tym wszystkim na uspokojenie.
Ludzie działający na rzecz LGTBQ+ powinni skalpowac społecznie takich z tyłka adwokatów sprawy. Tworzy to jeszcze większy zamęt.

#teczowepaski #lgtb #feministkifeministka #feminizm
  • 8
@elf_pszeniczny

1. Lezbijka orientuje się na kobiety
2. Transeksualny Mężczyzna czuje się kobietą
3. Transseksualny Mężczyzna czujący się kobietą będąc homoseksualista orientuje się na kobiety
4. T żąda aby L się z nimi umawiały
5. Bulwa feministka zapierając się że jest heteroseksualna robi cyrk
5. Wyżej wspomniana bulwa broni lezbijek przed Transseksualistami proponując nakazy i zakazy
6. Wszystko to gościnnie na antenie radiowej w trakcie dyskusji o dyskryminacji LGTBQ+
przedewszystkim

Lezbijka


@Afropolon: Przepraszam za zwracanie uwagi, ale trochę to bije po oczach. Napisałeś oba słowa przynajmniej 2 razy w taki sposób, więc nie były to przypadkowe błędy. Przede wszystkim, lesbijka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Afropolon: a czego ty się spodziewasz, skoro feministki do dzisiaj nie mogą ustalić czy ruchanie się za pieniądze to jest przedmiotowe traktowanie kobiet przez mężczyzn, którego trzeba zakazać, czy też wolność wyboru (seks praca to normalna praca)
@Afropolon: No generalnie nie powinno się ludziom zakazywać, jeżeli tacy się urodzili. Nawet adopcja dzieci przez pary homo nie jest taka zła, jak się zastanowić, a jedynym problemem w tym jest ich szkalowanie, przez przeciwników tego. Bo gdyby dla każdego byłoby normą, że są tacy ludzie, takie dzieci nie byłyby by wysmiewane. Zresztą mniejsza o to. Lepiej dziecku będzie z u opiekuńczych rodziców homo, z dobrymi zarobkami, niż u jakiejś #!$%@?