Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mirki, piszę do Was z ważnym dla mnie problemem. Poznałem dziewczynę na #badoo na poczatku nam sie fajnie rozmawiało no i #seks był spoko. Niestety kilka miesięcy temu mocno przytyła, coraz częściej je słodycze oraz pizzę. Ja o siebie dbam, od pół roku #silownia #mirkokoksy a ona zero ruchu (ma pracę zdalną w dziale księgowości) i nie uprawia żadnego sportu. Ochoty na seks mam coraz mniej, coraz poważniej myślę, czy by nie pójść do prostytutki. Mirabelki, doradźcie Jak przekonać partnerkę do zmiany nawyków żywieniowych i uprawiania sportu?

#zwiazki #dieta #sport #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6268106cbc56f51ffdffffde
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: to zachęć do wspólnego sportu, jak będzie dalej mieć w dupie to znajdź kiedyś (przypadkowo, losową w sklepie) jakieś ciuchy jak np będziecie razem na zakupach i powiedz że w takich ciuchach gdyby się ubierała to by super wyglądała (to przykład wypomnienia)

a w ostateczności porusz sprawę wprost że się nie stara i albo coś z tym zrobi albo sajonara