Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak było z muskiem ALE> Tesla, SpaceX to są jednak wielkie rzeczy a elon piżmo jest najmniej #!$%@?ący z tej czwórki. Bill gates, on nawet chyba nie ukrywał że miał nadzianych starych ALE> Microsoft to Xbox i Windows, bez tego nie siedzielibyśmy teraz i mirkowali.
Natomiast co takiego dał nam Bezos? Moim zdaniem kompletnie nic a Amazon jest kiepski, super warunki pracy xD Super przeglądarka serwisu xD Super że do
  • Odpowiedz
Jeżeli czujesz się jak niewolnik którego wyzyskują radzę próbować coś zmienić.


@Fake_Konto_SE_87: Ale ja się nie czuję jak niewolnik właśnie, dlatego też próbuję coś w świecie zmienić. Tylko ty jeszcze nie zauważasz, że może być coś nie tak w samym fakcie, że można majątek odziedziczyć i na podstawie samego urodzenia być tak mocno do przodu, że reszta nigdy cię nie dogoni. Albo w fakcie, że jak ktoś dużo zarobił, to
  • Odpowiedz
no ale elon nie potwierdził, więc pewnie nieprawda


@NoKoments: Wykopek potwierdził to się liczy XD

And they sold two emeralds, one was for $800 and I think the other one was for $1,200


A teraz idź płakać, że nie osiągnąłeś nic w życiu bo twój ojciec nie był kopaczem szmaragdów. Przypomnij mi co robiłeś w wieku 10 lat?
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: po pierwsze, koszty prowadzenia (rozpoczęcia biznesu) w USA i Polsce są kompletnie różne, więc takie gadanie to głupota. Ale nawet jak już musisz obstawiać się takimi głupotami żeby tylko udowodnić jak to w życiu jest źle i ciężko, to tak, zgarnięcie z rynku 1mln zł nie jest trudne. Powiedziałbym nawet, że jest względnie proste. Na rynku jest sporo pieniędzy i ludzie nie wiedzą w co je inwestować. Dużo nowych
  • Odpowiedz
@aegispolis: Z twojej biedackiej perspektywy to jest dużo. Po tym co piszesz dochodzę do wniosku ze jesteś wykopowym przeciętniakiem i dla ciebie perspektywa 10k w dłoni to jak złapanie boga za nogę. Ja nie stwierdziłem tego o sobie. Zwróciłem tylko uwagę na fakt ze bieda jest dziedziczna. I nawet jak masz predyspozycje i masz możliwość (dostęp do wiedzy i wykształcenia), to, niestety, jeżeli nie wyniesiesz odpowiedniego nastawienia z domu to
  • Odpowiedz
@Fake_Konto_SE_87: No i widzisz? jedyne, co ci zostało, to losowe obrażanie mnie i to strzelając zupełnie na ślepo xD

Tak to już jest, gdy wiesz, że nie masz racji, ale brakuje jaj, aby się do tego przyznać.

Ale rozumiem, że z odpowiednio niskiej perspektywy finansowej może się wydawać, że to tylko biedni narzekają na system, bo pracować trzeba ciężko na pana i nie marudzić. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 2
@PrawaRenka co za debilny wpis. Ręce opadają. I banda debilów plusuje, bo myśli, że mając taką kasę, też by tak zrobili.

Otóż... Mnóstwo ludzi startowało lepiej niż oni i gówno mają obecnie.
A wy się uzalacie sami nad sobą, jak to źle, bo pech było się urodzić w biednej rodzinie.

Urodziłem się za PRL, mieszkaliśmy w pokoju w 4 u
  • Odpowiedz
Rodzice na studia dawali mi po 200 na miesiąc.


@vartan: widzisz Tobie dawali, my mieszkaliśmy w domu z papieru, jedliśmy co drugi dzień towary z lider prajsa xD

Aktualnie nie narzekam na biedę


@vartan: to jesteś w końcu milionerem? czy zaprzepaściłeś swoją szanse?
  • Odpowiedz
@aegispolis: Wybacz. Nie chciałem cię obrazić ale widzę ze trafiłem w czuły punkt. Brzydzę się wyzyskiem i niesprawiedliwością. Mam nadzieje że również poczujesz się doceniony i sprawiedliwie wynagradzany. I jeżeli kiedyś będziesz miał pieniądze pozwalające ci założyć firmę to mam nadzieje ze ci się uda i sam dasz szanse innym na sukces.
  • Odpowiedz