Wpis z mikrobloga

twierdzisz, że hajs na start nie pomaga? xD


@niochland: Tak. To nie hajs decyduje o sukcesie firmy, tylko dobry model biznesowy którym osiągniesz problem-solution fit oraz product-market fit. Jeśli jesteś na dobrej drodze, zawsze znajdziesz inwestorów.

Tak samo było z Amazonem. Nade mną jest kilkadziesiąt postów o tych 300 tysiącach od rodziców, tak jakby oni mu te pieniądze dali. Nic podobnego - Bezos ogarnął biznes plan i otworzył pierwszą funding rundę,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to ty powiedziales ze pikus. Nie ja. Podalem argumenty w kolejnym komentarzu, ale lepiej ponarzekac jaki to PiS zly, albo ze dzis pada deszcz, albo ze nie ma sie bogategonrodzica albo ze ksiezyc jest po zlej stronie.


@wioslarz-umyslow: Zapomniałem, że autystyczni ludzie z wykopu nie rozumieją ironii. #!$%@?ć PiS będę zawsze a twoje argumenty są z dupy. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Zapomniałem, że autystyczni ludzie z wykopu nie rozumieją ironii. #!$%@?ć PiS będę zawsze a twoje argumenty są z dupy.


@unfolding: W sumie bez większego powodu zacząłeś się obrażać i rzucać obelgi, jak dziecko. Argumenty skwitowałeś dupą, cóż to za podniesienie poziomu dyskusji do niespotykanych poziomów. Ale to innych nazywasz autystami nie rozumiejącymi ironii, nieco ironiczne.
  • Odpowiedz
Duze firmy maja wiekszy wklad w panstwo niz male, nie wiem skad teza, ze nic nie daja.


@Thecule: A ja wiem, ty właśnie tę tezę wysunąłeś, bo na pewno nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tez jestem szefem, tez wiekszosc pracy za mnie robia pracownicy, a jednak nie potrafia sobie poradzic beze mnie 2 tygodni.


xD
1. Każdy szef tak myśli
2. Jeśli ma rację, to bardzo
  • Odpowiedz
Bo tak jest, goraca linia albo awaryjne wracanie z wczasów to nic nadzwyczajnego.


@Thecule: Przecież mógłbyś to zlecić pracownikowi. Twoja wina, że tego nie zrobiłeś. A mówimy tutaj przede wszystkim o kapitaliźmie na poziomie wyższych firm, bo tam ma się władzę już z samego posiadania kapitału. U ciebie w firmie też tak jest, ale dodatkowo wykonujeesz jeszcze obowiązki, aby sobie przyoszczędzić. Żadna to różnica.

2. Nie powinienes zabierac glosu na tematy
  • Odpowiedz
@Thecule: Tak ci się wydawało, bo przywykłeś do tego, że twoje pozamerytoryczne wybiegi traktowane są, jak poważne argumenty. Nic dziwnego, w końcu pół sceny politycznej w ten sposób zwykle dyskutuje. Panie przedsiębiorco wycieczki trzeba zaplanować, do roboty!
  • Odpowiedz