Wpis z mikrobloga

@Fake_Konto_SE_87: Jaka projekcja potężna xD
Ale jeśli cię to pociesza i sprawia, że czujesz się lepiej ze sobą, to śmiało. Tu nie chodzi o to, że mnie to zaboli, bo nie mógłbym bardziej mieć gdzieś twojego zdania. To o tobie świadczy, z siebie robisz pośmiewisko. Ja z resztą na zarobki nie narzekam i właśnie z tego powodu mnie wkurza, że tak wielu ludzi ledwo wiąże koniec z końcem, choć wcale
  • Odpowiedz
miałem cel, zrealizowałem, dalej nie potrzebuje.

Aaaaa, wy w multimilionera się pchacie. Dobre. Banda przegrywow.


@vartan: wyżej jest post nie o milionerach a o miliarderach Ciebie pytałem czy jesteś skromnym milionerem, Bezos dostał 300k dolarów w 1993 roku od rodziców, a jeden z bardziej plusowanych komentarzy jest taki że dziś dosyć łatwo tyle zebrać xD

Jak rozumiem Twoim zdaniem to że dostał te 300k warte na dziś strzelam 1.5mln$ nie pomogło mu w niczym, bo mógł
  • Odpowiedz
@Fake_Konto_SE_87: Chodzi tez oto ze jak wiesz ze dostaniesz 300k od starego i cos ci nie wyjdzie to prawdopdoobnie dostaneisz drugie 300k od niego xD ew nie skonczysz z dlugami. Przecietniak jak sie zapozyczy na 300k i mu biznes nie wyjdzie to czeka go jeno sznur xD
  • Odpowiedz
@aegispolis: Jaka projekcja? Dlaczego miałoby to sprawić ze poczuje się lepiej? Nie za bardzo rozumiem. Robię z siebie pośmiewisko odpisując na twoje zaczepki… trudno. Wątpię że nie narzekasz na swoją sytuacje czytając to co napisałeś wyżej ale załóżmy ze faktycznie jesteś zadowolony ze swoich zarobków, ale wkurza cię niesprawiedliwość na świecie. W takim razie zgadzamy się co do meritum. Różnica jest taka ze ja zdaje sobie sprawę ze 99% dzieci
  • Odpowiedz
Różnica jest taka ze ja zdaje sobie sprawę ze 99% dzieci urodzonych w biednych rodzinach pozostanie biednymi mimo edukacji, ty nie


@Fake_Konto_SE_87: Co ty tworzysz chłopie, jak to ja właśnie do ciebie napisałem z tym argumentem, a ty mi tu opowiadasz bajki o self-made manach xD

Różnica jest taka, że ja uważam, że to można zmienic. Ty uważasz, że to stan dany na zawsze, niewolnik ma być niewolnikiem, a pan
  • Odpowiedz
@Fake_Konto_SE_87: 5 razy jak ci powtarzałem? XD

I dosłownie w tym poście, na który pierwszy raz odpowiedziałeś, było napisane, jak byk:

Przecież tu nie chodzi o to, że źle zainwestował i nie pomnożył tych pieniędzy, albo, że dostał wszystko i nie dołożył od siebie niczego. Ale trochę inaczej się pracuje nad własną firmą nie musząc tyrać na dwa etaty, by opłacić czynsz, nie sądzisz?


Powiedz mi bystrzacho, jak ty z
  • Odpowiedz
Odejdź na chwile od monitora. Poczytaj jeszcze raz swoje wypowiedzi. Myśle że nie jesteśmy daleko jeśli chodzi o clue, mam nadzieje.


@Fake_Konto_SE_87: xDDD
Ty masz głowę już tak głęboko między pośladkami, że już w ogóle nie jesteś w stanie dostrzec nic, poza tym, co sobie uroiłeś. Współczuję.
  • Odpowiedz
Dostrzegam że ubzdurałaś sobie że możesz zbawić świat. I gdyby nie to ze jeden ma 300k a inny nie ma to wszyscy byliby bezosy XD


@Fake_Konto_SE_87: O, po raz szósty jak dobrze liczę używasz tego chochoła, bo na żaden inny argument nie masz, co powiedzieć? Nowe, nie znałem.

Ale spróbuję jeszcze ostatni raz, jak krowie na rowie, nie odpisuj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrawaRenka: to jest kilka przypadków, gdzie dzieci skorzystały z szansy, jaką są rodzice potrafiący ich wesprzeć. Historia pełna jest przypadków, gdzie albo nie wyszło, albo dzieci z lenistwa nawet nie próbowały przemnożyć majątku, tylko o nich nie wspomina się zbyt często.

A btw 300k dolarów pozyskane z seed capital to jest śmieszna kwota. Takie coś na nikim nie robi wrazenia w Polsce, a co dopiero USA
  • Odpowiedz