Wpis z mikrobloga

@Gustav88: te wszystkie rzadowe komorki musza miec te wyniki sporo wczesniej, chyba wczoraj ogldalem wywiad gdzie cos wspominali o mozliwosci opodatkowania od 4-5 mieszkania + pustostany. oczywisice jest to teraraz wszystko analizowane
@Gustav88: mogę ci tanio wynająć pustostan, co prawda to miasta powyżej 10tys mieszkanów jest z 30min samochodem (o większych nie wspomnę), ale za to nie ma kanalizacji, ogrzewania, prądu, wody, ubikacji, do tego dla towarzystwa się pewnie jakieś myszy znajdą no i pełno grzybów ;) Mogę nawet zejść z ceny jeśli wymienisz eternit na dachu...

A jak się przejedziesz po okolicznych wioskach to więcej podobnych naliczysz.
@Gustav88: plusik mieszkania jest taki że nawet jak wartość spadnie na łeb to sobie możesz w nim mieszkać, a jak zainwestujesz w akcje to albo cię makrel wydyma i nie poniesie odpowiedzialności, albo się nimi podetrzesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elf_pszeniczny: @alteron: to pokazuje skalę lokowania w Polsce kapitału w mieszkaniach i ile osób trzyma je tak po prostu zamiast gotówki.


@Gustav88: jak wy gamonie danych nie potraficie czytać...
Te pustostany są głównie w nieatrakcyjnych lokalizacjach. W mojej rodzinnej wsi jest kilka, tylko nikt tego nie chce, bo raz, że daleko do ludzi, a dwa domy się rozsypują, bo poniemieckie i z eternitem itd. Ale w ewidencji jest lokal.