Wpis z mikrobloga

Prosty chłopak z ulicy aka #!$%@?/manipulańczyk się zesrał że komuś nie podoba się jego #!$%@? asluchalna nuta xD
I jeszcze te tłumaczenie
- ja mam w dupie opinie innych (no właśnie to pokazałeś xd)
- robię muzykę kocham to robię na tym potężne miliony (skromny qurwa chłopak z małego miasta xD)
- otworzyłem kolejną firmę nie tak jak ty całe życie przed komputerkiem xD
- tekst w 2 godziny
- pojechał do barbera bo był zarośnięty xDDDDDDD
- wyśmiewanie że ma mniej wyświetleń
Ale ja gardzę tym błaznem
Tfu
#famemma #polskirap
Cosipi - Prosty chłopak z ulicy aka #!$%@?/manipulańczyk się zesrał że komuś nie podo...
  • 21
  • Odpowiedz
@Cosipi:

Pojechałem do barbera po dwóch tygodniach siedzenia w domu, wziałęm tabletki przeciwbólowe, wystąpiłem w teledysku, poświęciłem się. Wcześniej byłem zwykłym chłopakiem, a ocenia mnie jakiś typek, który gra w gierki i siedzi w pokoju


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cosipi: typowe
a Multi nie powiedział tam o nim nic złego, jedynie że nie pasuje mu Kubańczyk do tego typu bitów i sie Kubańczyk popłakał dopowiadając sobie kilka rzeczy XD
i jeszcze ten argument z wyświetleniami na youtube, no #!$%@? kolejny Tańcula który o to samo się spłakał, a w tym momencie Multi ma 2x więcej słuchaczy na takim Spotify od Kubańczyka gdzie to jest o wiele większym wyznacznikiem popularności
  • Odpowiedz
w tym momencie Multi ma 2x więcej słuchaczy na takim Spotify od Kubańczyka gdzie to jest o wiele większym wyznacznikiem popularności (bo chyba o to mu chodziło) niż wyświetlenia na youtube

@harnas_sv: Bo Kubańczyk…uwaga…. kupuje wyświetlenia na yt XD
To jest już taki dzban odklejeniec, że aż człowiek nie wie czy to tak na serio
  • Odpowiedz
@Cosipi: i jeszcze był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

Platfus69 niech Ciupy pilnuje a nie gówno filmiki nakręca.
  • Odpowiedz
@Cosipi wylewa się ból dupy XDDDD no chyba kubańczykówi, jak mulciak rozbijał swojego merca i nawijał pierwsze kawałki to ten był fletem ale kamerzysty co najwyżej xd
Nieźle się spłakał
  • Odpowiedz
@Cosipi: to jest wlasnie kolejny przyklad ze te wszystkie raperzyny to zakompleksione cioty z #!$%@? ego, "nie obchodza mnie opinie innych", ale na instagramku się wypłacze do poduszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz