Wpis z mikrobloga

Rowerowe Mirki, słowo się rzekło - potrzebuję bibsy. Myślę o krótkich spodniach, bo i tak robi się już ciepło.

Pytania:
1. Lepiej takie na szelkach czy nie? Mam kurtkę z Deca i czasem się podwija, więc myślę że lepsze by były na szelkach, ale wolę się upewnić.
2. Czym się różni entry level od high endu? W Decu ceny od 120 do 600, jest warto dopłacić do tych highendowych jeśli rzadko jeżdżę powyżej 4 godzin?

A, zapomniałbym - jeżdżę 64% szosa, 20% ujeby, 10% lasy liściaste, 4% lasy iglaste, 1% stare baby.


#rower
  • 13
@bejt:
Nope, mam (prawie) płaski brzuch.

Chodzi o to, że po jakimś czasie czuję że wystaje mi spod niej koszulka i jakoś tak boję się, że mi przwieje nerki itd. Ta gumka w kurtce po prostu trzyma dość krótki czas i po kilku km mam ją już na wysokości pasa albo wyżej. Mimo, że ogólnie kurtka pasuje, jest wręcz idealna pod kątem rękawów czy obcisłości.

Muszę po prostu więcej wkładać do
@everybodykombinerki: ja mam np problem, że spodenki dobrane idealnie mają w górnej części z przodu już siateczkę, a kurtka z uwagi na trochę dłuższą drogę niż po płaskim potrafi nie sięgnąć tej pełnej części bibsów i też zawiewa :P