Wpis z mikrobloga

  • 58
Bixby Routines to jest TOP. Kurna jak można bylo bez tego zyc wczesniej?

Dla nie wtajemniczonych:
"Rutyny Bixby służą do automatycznej zmiany często używanych przez nas ustawień na zasadzie IFTTT (If This Then That), co można przetłumaczyć na „Jeśli to wtedy to”. Dzięki tej funkcji możemy zdecydować, jakie akcje ma wykonać telefon po spełnieniu określonych warunków takich jak lokalizacja, stan naładowania baterii, otwarcie aplikacji i wiele więcej."

#android #samsung #telefony
reTurd - Bixby Routines to jest TOP. Kurna jak można bylo bez tego zyc wczesniej?

Dl...

źródło: comment_165086292348NBms5AMEPwSdjuyeaUpR.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@reTurd: z tym ładowaniem trochę pic na wodę bo powyżej 70-80% prędkość ładowania i tak spada. Niby jest szybkie ładowanie ale ładuję za taką samą prędkością jak przy wolnym tak na prawdę.
  • Odpowiedz
@reTurd: W samsungu A52 nie można wyłączyć dźwięku aparatu przy robieniu zdjęcia.
Wiec musiałem utworzyć rutynę. Jeśli otwieram aparat to wycisza wszystkie dźwięki. Po wyłączeniu aparatu przywróć stan poprzedni.
  • Odpowiedz
w samsungu dźwięk aparatu nie da sie osobno wylaczyc, tylko trzeba caly telefon wyciszyc


@reTurd: wystarczy wyciszyć dźwięki systemowe, które i tak są bezużyteczne (no chyba, że chcesz by telefon wydawał dźwięki przy dotykaniu ekranu ale wtedy i tak nie ma dla ciebie ratunku)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reTurd: najlepsze za czasów androida było Lama od Kebab Apps. Ta aplikacja była genialna i opierała lokalizacje na ... masztach więc nie żarła baterii
  • Odpowiedz
@reTurd: Kiedyś dawno temu (jeszcze chyba któryś android 4) była jakaś apka, w której można było rysować całe "grafy" decyzji i akcji. Ustawiłem sobie, żeby dane komórkowe mi się włączały na 5 minut co 20 minut (żeby przyszły np. powiadomienia z apek). Oczywiście miało się to wykonać, jak nie byłem w zasięgu WiFi i z wyłączonymi danymi komórkowymi.
Dobry sposób na dłuższe życie baterii.
  • Odpowiedz