Wpis z mikrobloga

@Kersyaturate ale dyskusja z tobą nie bedizem mieć sensu uwiez mi tylko się będziesz denerwować i pierodlil głupoty. Plus dyskutować chciałem z chłopem wyzje nie z tobą bo gadasz prosto jak chłop. Wolę zlać cię jak szczocha niz widywać się na godzinne dyskusje z których nic nie wyniknie. Miłej niedzieli
  • Odpowiedz
@Krupcio18: krupcio chciałbym zauwazyć, ze pierwszy mnie obraziłeś niczym chłop ze wsi i zwyzywałeś od korwinistów, nauczyłes sie paru feministycznych regułek a gdzy przyszlo co do czego i trzeba było zmierzyc sie z faktami to obsrałeś zbroje i wolales mnie zwyzywac xD smutne :(
  • Odpowiedz
@Krupcio18: czemu sie nie odniesiesz do moich slow o antykoncepcji moj sojowy chlopcze? i do wszystkiego innego? Wolales za to wybrac jeden fragment i udawać, ze nie przeczytałeś reszty wpisu xD lalalala zatykam uszy lalalala patriarchat lalala xD
  • Odpowiedz
@blogger: no bo lewica i feministki to od razu mnie uwolnią od "patriarchalnych" obowiązków, prawda?

A d--a, jedni chcą mnie zagonić do z--------u, zarabiania więcej niż kobieta itd. i wziąć do wojska w razie wojny, drudzy tak samo, tylko dodatkowo jeszcze mnie uważają za uprzywilejowanego gwałciciela i mi d--------ą podatkiem dochodowym. Wszystkich wam w dupie.
  • Odpowiedz