Wpis z mikrobloga

@Kamilo67 dobra chciałem podyskutować a ty #!$%@? takie wysrywy że to #!$%@?. Jasne facet też jest dyskyrminownay ale mniej niz kobieta. Jesteś takim chlopem jak pisałem zamiast poczytać, zainteresować się tematem dyskryminacji to siedzisz na wykopie i płaczesz jak to my faceci mamy #!$%@? xd. Już lepiej klej ta #!$%@? aż przykro mi że liczyłem na jaką dyskusje. Trzymaj się oby tak dlaje i nie zmieniaj się strzałka.
@Strictee: No ja też bym uciekł, dlatego jest ten mem. Żeby ten kraj był warty poświęcenia to niech w końcu skończy się pogląd, że tylko chłop musi obowiązkowo do wojska, bo na pewno każdy to jest prze kozak co poluje na mamuty i wyciska 200kg ze sztangi xd. Niech będzie w końcu prawdziwa równość, bo w obecnych czasach to póki co kobiety dostają przywileje, a o mężczyznach nadal stereotypy, że muszą
@Krupcio18:

dobra chciałem podyskutować a ty #!$%@? takie wysrywy że to #!$%@?


No faktycznie dyskusja, ja ci odpowiedziałem a ty jedynie potrafisz powiedzieć, że to wysrywy, to nie ja tu nie umiem dyskutować xD.

Jasne facet też jest dyskyrminownay ale mniej niz kobieta.


Nie, nie jest xD.

Jesteś takim chlopem jak pisałem zamiast poczytać, zainteresować się tematem dyskryminacji to siedzisz na wykopie i płaczesz jak to my faceci mamy #!$%@? xd
@Kamilo67 a miałem już nie pisać ale polecę Ci 2 książki może coś ci się ruszy ,,Niewidzialne kobiety" Carolin Cardio Perez czy ,,Świat bez kobiet. Płeć w polskim życiu publicznym,, Graff Agnieszka. Osadzma wyrok po tym jak zbywasz to co pisze i od razu założyłeś że ja chłopczyk z anime na niczym się nie znam jestme głupi i w wojsku to dopiero bym se poradził. Znam osobę kobietę co pierodlil jak ty,
@Kamilo67: Nie, że nie zrozumiałem bo ten mem to kłamliwy chochoł. Znam masę julek które nie chcą nikogo zmuszać do walki i taki jest głos większości. Ale nawet to te juleczki które obśmiewacie robią więcej bo aktywnie działają w wolontariacie zamiast bawić się w wojnę na gównomemy.