Wpis z mikrobloga

@Krupcio18: Wrzucenie mema oznacza płacz xD? Rozumiem mam siedzieć cicho, bo nie chcę zmarnować sobie życia jako mięso armatnie xd?

@blogger: Tyle, że społeczeństwo popiera pobór xD. Nie jest chyba tajemnicą, że żyjemy w czasach, gdzie kobiety dostają coraz więcej praw, a mężczyzna jest nadal tym stereotypowym rycerzem, co poluje na mamuty. Rząd to jedno, ale społeczeństwo też mogłoby dojrzeć z zabobonami. Choć faktycznie to też trochę wina chłopów, że
@Kamilo67: Sadge :_: przykro mi że jesteś wrażliwy ja też taki jestem żyjemy patriarchalnym świecie którym my niestety mężczyźni mamy lepiej od kobiet nawet w woju paradoksalnie możesz czuć się bezpieczniejszy niż jako cywil a głównie w czasie wojny cywilami są kobiety. Mężczyźni nic nie robią by coś zmienić żyją jak żyją a jak pojawi się osoba co podnosi temat to albo jest nie wspierana, albo płacze jak ty że o
@Krupcio18: Lepiej od kobiet XD. Niezłe odklejenie. No cóż, nic nie zrobię, bo sam tak średnio jestem w stanie zrobić buntu przeciwko rządowi xD. Ja rozumiem też organizowałeś akcje przeciwko PiSowi, o których huczało w mediach, no chyba że popierasz ich. I nie porównuj mnie do przegrywa i mizogina, bo krytykuję ogólną postawę społeczeństwa i ich stereotypy, a nie kobiety.

No i życzę powodzenia w woju jak ci się wydaje, że
@Kersyaturate chociażby najprostsze wychowanie facet musi być męski twardy jak skała a kobieta miła skromna posłuszna itp. Np facet może zrobić wasektomie a kobieta podwiązać jajniki już nie, różnica w placach na tym samym stanowisku (a nawet czasem faworyzowanie mężczyzn przy szukaniu pracy bo kobieta rodzi a facet nie), uważanie że kobieta jest gorszym politykiem facet, bardziej się ocenia kobiety w przestrzeni publicznej, kobietę często oceniają nie za to co mówi, myśli
@Krupcio18:

chociażby najprostsze wychowanie facet musi być męski twardy jak skała a kobieta miła skromna posłuszna


Przecież to również dyskryminacja mężczyzn.

różnica w placach na tym samym stanowisku (a nawet czasem faworyzowanie mężczyzn przy szukaniu pracy bo kobieta rodzi a facet nie)


Przeciez często są pierwszeństwa dla kobiet w szukaniu pracy XD. Nie widzę też przewagi mężczyzn jako fryzjer, kosmetyk, na studiach też więcej bab na medyczne czy chemiczne. No faktycznie