Wpis z mikrobloga

@Kersyaturate już dyskutowałem wyżnej z innymi na ten temat i widzę że nie ma sensu bo od razu jestem lewakiem itp nie widzę sensu xd ty w pierwszym zdaniu już piszesz jak korwinista więc też nie ma co gadać. Tak tak uciekam nie mam argumentu jak ktoś pisal xD miłej niedzieli
@Kersyaturate już dyskutowałem wyżnej z innymi na ten temat i widzę że nie ma sensu bo od razu jestem lewakiem itp nie widzę sensu xd ty w pierwszym zdaniu już piszesz jak korwinista więc też nie ma co gadać. Tak tak uciekam nie mam argumentu jak ktoś pisal xD miłej niedzieli
@stray_dog dałam xD z tego, że faceci cieszą się z udupienia kobiet. To jest bardzo p0lackie.

Ja jestem za zrezygnowaniem z 500+ i przeznaczenia tej kasy na zawodową armię i najemników. Natychmiast. Nie za rok. Teraz.
Armia składająca się z randomow z ulicy to żart. Ukraina to trzeci świat więc sobie radzi w ten sposób, ale my będąc w UE i mając więcej kasy powinniśmy być poziom wyżej.
@CherryCokeZero: i katole oraz inne kuce będą najgłośniej klaskać uszami że znowu jest tak jak to drzewiej było i zawsze być powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A po wojnie jak to po wojnie znów będzie na 6 kobiet przypadać jeden facet, więc na jakiś czas chrześcijańskie wartości takie jak monogamia i seks po ślubie pójdą w odstawkę bo, hehe, to będzie naprawdę szczególna sytuacja xDDD