Wpis z mikrobloga

@EnderWiggin: no #!$%@? ten Paradox, wydał Stellaris w 2016 i ciągle sprzedaje do niego DLC, przez co naiwni gracze ciągle otrzymują nową zawartość.

  • Odpowiedz
@Jailer: To zapytam bardziej doświadczonego. Czy jest jakaś opcja żeby to komputer rozbudowywał planety o budynki i dzielnice bo #!$%@? tego ręcznie odbiera chcec grania
  • Odpowiedz
@L3gion: Nie ogarniam hejtu na paradox. Jasne, kosmetyczne dlc to rak, ale z drugiej strony nie trzeba ich kupować. A każda ich gra jest wspierana i rozwijana przez długie lata, a dlc faktycznie wprowadzające zmiany wychodzi max raz w roku. Nie mam problemu, żeby sięgnąć do portfela raz na te kilka-kilkanaście miesięcy w wypadku takiego eu4, w którym mam tysiące przegranych godzin. A narzekanie na sprzedawanie gier ja raty jest absurdalne,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Tylko osoby co nie graly w Stellaris moga #!$%@? i marudzic na DLC. Oni regularnie caly czas daja cos nowego u wprowadzaja zmiany oraz ulepszenia. Sporo z tych ulepszen dotyczy zawartosci samej podstawki wiec tacy gracze tez dostaja nowosci za free. Grajac z znajomym wystarczy aby on jako host mial dlc, reszcie wystarczy sama podstawka. No i na koniec starsze dlc sa regularnie na promocjach. Jak ktos lubi ten typ gier to
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: No lepiej, aby wydali grę i umarła śmiercią naturalną. Dzięki dlc robie rundki po gierkach. Stellaris teraz stoi, ogrywam hoi4, potem dlc w rimworld, zaraz znowu stellaris. Jest zabawa.
  • Odpowiedz
  • 4
Pod tytułem - "Jak #!$%@?ć grę na raty?"

Zaraz wjedzie abonament na przegrane godziny. A wtedy gra będzie za darmo.


@EnderWiggin 1. Jak wychodził hoi4, ck2, Eu4 to nikt nie mówił, że to kulawe półgry. Były to samodzielnie działające produkcje, więc nikt nikogo nie oszukał.
2. A co jest złego w abo? Płaciłem abo za wowa i jakoś dziury w niebie nie było
  • Odpowiedz