Wpis z mikrobloga

#realmadryt

O ile czasem zaglądam na polską witrynę realmadryt.pl o tyle jest ona po prostu strasznie nieogarnięta.
Ja wiem, że Ci goście tam pewnie sami to na jakimś WordPressie zrobili najniższym kosztem, przynajmniej mam taką nadzieję widząc efekt, że nie płacili grubych hajsów za portal gdzie:

- nie działają powiadomienia, nawet jeśli ktoś o Tobie wspomni w komentarzu:
czyli automatycznie nie ma pola do dyskusji.

- ich podcasty co prawda mają swoją zakładkę, ale nie lądują w niej automatycznie i teraz na przykład najnowszy podcast jest z 21.04, ale oczywiście aby go znaleźć należy się przekopać przez 6 stron aktualności, bo raz, że nie ma go w zakładce "podcast" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) bo nikt go tam ręcznie nie wklepał, to "lupka" do wyszukiwania rozwija kawałek niebieskiego pola i nic się nie dzieje, szukajka na tej stronie w ogóle nie działa ( )

Żeby było śmieszniej to jest "nowa" wersja tego portalu, która ma już ok. roku i prócz trochę ładniejszego wyglądu, nic nie działa lepiej.

źródło: comment_1650746792qtk51iMIUDomGeDDpD19xA.jpg
  • 4
@SolelyRose: Nowa wersja ma nie ok. roku a już 2,5 xD technicznie ta strona jest fatalna, ale merytorycznie to chyba najlepsza strona piszaca o jakimkowliek klubie z Europy w polskim necie. Pokaz mi druga taka, z tak wieloma artykulami dziennie, strony lfc czy united moze i wygladaja ladniej, ale contentu znacznie mniej
@SolelyRose: to prawda że powinien być jakiś dział z zebranymi odcinkami podcastu, ALE słuchając przez np. Spotify (polecam.) masz je zebrane razem, chronologicznie, wiesz które wysłuchałeś albo gdzie skończyłeś słuchanie.

Jeśli chodzi o szatę graficzną strony to... Naprawdę? To jest dla ciebie problemem? Merytorycznie to najlepsza strona fanowska w Polsce. Często ich pracę są cytowane przez Tomka Cwiakale. Jeden z nich - Rot, czasami pojawił sie w kanale sportowym i także
@przemo25osw: Polecam czytać ze zrozumieniem. Postaram Ci sie to wytłumaczyć, bo spiąłeś się a gówno zrozumiałeś. Nie mam nic do szaty graficznej, tylko do funkcjonalności serwisu. Nie działają powiadomieni, nie działa szukajka, nie ma tagów.

O merytorycznej stronie nic nie pisałem, bo jest bardzo dobra. Dlatego ty spier…aj z tym hejtem na mnie, bo nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem a wciskasz swoje „mądrości”.
@SolelyRose: merytorycznie ta strona to jest totalny top. Pod względem technicznym to jakiś dramat XD Jeszcze na co dzień pracuję przy web apkach, to przez zboczenie zawodowe aż mnie dreszcz przechodzi czasem XD Widać, że robione po taniości, przerobili jakiś gotowiec i dopasowali szatę graficzną pod Real, bo od 2.5 roku nie mogą zrobić żadnej funkcjonalności, która wykracza poza zainstalowanie gotowego pluginu ( ͡° ͜ʖ ͡°)