Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Cziperek: U mnie tak się mówi - Podkarpackie wyłączyć gaz, wyłączyc prąd, wyłączyć wodę, a Tobie chodzi, że odciąć? W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, nawet nie miałem pojęcia, że gdzieś można mówić inaczej na tego typu czynności, tj, że ta nazwa nie jest naturalna, tylko jest częścią regionalizmu.
@evilonep: @Pierorzek: @Isra: a wam mirasy bardzo współczuję :(. Takimi małymi, #!$%@? rzeczami można sobie zrobić traumę
@pp93: Nie dlatego, ale z takich powodów, że nie mogłeś sobie pobyć sam ze sobą w dość intymnej sytuacji jaka jest kąpiel i to będąc dzieciakiem. Każdy wie, że dzieciakowi pozwala się na więcej i to, że wleje sobie tyle wody ile chce, czy użyje tyle płynu do kąpieli ile chce nie powinno sprawiać problemu polskim Januszom, mogli by wydawać mniej na wodę i fajki. To takie wyłączanie wody dla złotówki,
@Glikol_Propylenowy: Nie uważam, ze mam wrażliwość kowala, natomiast Ty od razu odpowiadasz, ze rodzice na pewno wydawał pieniądze na wódkę i papierosy. No przecież tak musiało być, na pewno nie mogli być to normalni rodzice, u których po prostu się nie przelewało. Dziecku może być ciężko wytłumaczyć, ze na coś nie ma po prostu pieniędzy.
Ja np od małego byłem nauczony oszczędności, trochę się to faktycznie odbija na tym, ze potrafię
@evilonep: Ja tak miałem ale z komputerem xD

Miałem kompa koło łóżka, więc kładąc się spać przekręcałem monitor i coś sobie oglądałem. Stary zawsze wpadał z pytaniem - "Śpisz" - a ja pół przytomny, że nie i opierdziel, że komputer chodzi a ja już śpie. Aż skubany myślał, że się wycwanił i zaczął wyłączać korki, pod które był pociągnięty mój pokój. Pech chciał, że elektryka była tak powalona, że ten sam
@evilonep: znam ten ból. U mnie za gówniaka nie było na wsi podciagnietej kanalizacji i stary krzyczał zawsze jak brałem kąpiel, żeby zakręcić bo nie będzie co chwilę szambowozu wzywał do opróżniania szamba, co w sumie miało sens. Było gadanie: "jak będzie kiedyś kanalizacja to będziesz się do woli kąpał synek".

Jak byłem w szkole średniej to w końcu zrobili u mnie kanalizację i co? "Nie puszczaj tyle wody do kąpieli