Wpis z mikrobloga

Ten moment gdy objąłeś rządy w czasie gdy cały świat bał się jakiegoś wirusa grypy, w Internecie toczyły się batalie o prawa osób LGBT, globalne ocieplenia itp. Jednak nadszedł teraz moment na który czekałeś i przygotowywałeś się do niego przez całe swoje życie. Wojna z kacapską Rassiją. Tyle lat oczekiwania oraz życia w napięciu podczas Zimnej Wojny i w końcu możesz bić ruska po kasku prawdopodobnie u kresu swego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanujesz Chada Bidena - Plusujesz.
#ukraina #rosja #wojna #usa
Pobierz Kadet20 - Ten moment gdy objąłeś rządy w czasie gdy cały świat bał się jakiegoś wirus...
źródło: comment_1650625106xSjJqqa8AMPM3btMOPK0sU.jpg
  • 65
@Kadet20: No tylko, że jego ruchy sprzed wojny mogły sugerować kacapom, że nastały dobre czasy na najechanie sądiada. Z tego co wiem to jego administracja zluzowała np. sankcje na NS2 nałożone jeszcze za trampka, naciskał też na podpisanie paktu nowy start żeby nie musieć się zbroić przeciwko kacapom bo szkoda na to hajsu, wiem że to tylko kontynuacja decyzji ale już wykonanie opuszczenia Afghanistanu to też jego między innymi rzecz. Jak
@Kadet20

Ten moment gdy sprawowałeś rządy w czasie gdy cały świat bał się jakiegoś wirusa grypy, w Internecie toczyły się batalie o prawa osób LGBT, globalne ocieplenia itp. Jednak nadszedł teraz moment na który czekałeś i przygotowywałeś się do niego przez całe swoje życie. Wojna z kacapską Rassiją. Tyle lat oczekiwania oraz życia w napięciu podczas Zimnej Wojny i w końcu możesz bić ruska po kasku prawdopodobnie u kresu swego życia (
Pobierz MikiGRU - @Kadet20 

Ten moment gdy sprawowałeś rządy w czasie gdy cały świat bał się...
źródło: comment_1650642716kO6kOkXz7Ik3AFfiXInZJC.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kadet20: no właśnie nie szanuje. Dobrze napisałeś, Biden bije ruska po kasku, a ja bym wolał, żeby kacapom łeb odstrzelić. Biden robi minimum tego, co mógłby.

@Argony: Biden już zrobił więcej niż Reagan, który w średnioterminowym rozrachunku zatopił ZSRR.
@Kadet20: Zmienię trochę temat, ale czy w Stanach, żeby zostać starszym oficerem musisz mieć odpowiednia szczękę? Rozwala mnie, ze na większości zdjęć przeciętny pułkownik wyglada jak zlodupiec z filmu, u nas za to jak #!$%@? wujek z wesela z czerwonym nosem i wąsem pod nim. U kacapow natomiast przeciętny pułkownik jest nie tylko spasiony jak nasze dziadki mundurowe, ale jest w wieku polskiego sierżanta, a ryj poza tym, ze ulany, to