Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehhh
Wykop i blackpill sprał mi mózg. Ja jestem bardzo niski, szczupły, no takiej kompaktowej budowy. Raczej grzeczny chłopak. Mam dziewczynę, kochamy się. Dobrze ją traktuję, ona dobrze traktuje mnie. Jesteśmy romantykami, kupuje jej kwiaty, organizuję randki. Ona też daje dużo od siebie. Jednak jak np jechałem dzisiaj autobusem, zobaczyłem wielkiego chłopa z 2 metry wysokości, wielkie mięśnie, ogromne dłonie, cały wydziarany również na twarzy i jego szelmowski uśmiech to mnie po prostu skręca w środku. Że na loterii genetycznej przegrałem totalnie. Czuję lęk, zazdrość, złość. Wyobrażam sobie jak szmaci kolejne laski za nic, a ja muszę się starać. Boję się, że pewnie moja dziewczyna fantazjuje o takim typie, albo pewnie była przez takiego szmacona w przeszłości tylko nigdy się nie przyzna. Też chciałbym być nim, a dobija mnie świadomość że nigdy nie będę.

#blackpill #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62612f49fae85a918bcdf4de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania pomysł z ten duży koleś za swoim rozmiarem mięśni i tatuażami, ukrywa strach tego że ma problemy z kobietami. Atrakcyjność nie zauważona czy duży #!$%@? nie wyjęty nawieezch o niczym nie decyduje. Plus gościu ma dziary co świadczy 0 jakiś problemach z wyglądem
@AnonimoweMirkoWyznania: Mike Thurston prawie się zesrał ze strachu kiedy pojawiły mu się drobne zakola. Od razu zrobił sobie przeszczep. Chociaż wyglądał łyso lepiej niż z włosami. Nawet gigachady to niepewni siebie przegrywy tylko tymczasowo okupujący ładne ciała ¯\_(ツ)_/¯
Pogódź się z tym, że nie poszczęściło ci się na genetycznej loterii i ZAWSZE będziesz miał gorzej. Czy możesz coś z tym zrobić? Raczej nie urośniesz, ryj też ci się nie zmieni. Musisz
@przegryw162cm: Bait nie bait, ale ogólnie jest taki podgatunek młodych chłopaków ok. 20 rż, że są w związku z równolatką, ale to jego pierwsza miłość, a ona miała pięciu przed nim, oczywiście badboyów. Standardowy scenariusz jest taki, że laska ryje chłopu mózg, a ten się z tego cieszy bo zakochany. I jeszcze myśli, że to wykop spowodował jego nienawistne/zazdrosne myśli, a nie bezpośrednia przyczyna do której wysyła dziennie 10 SMSów.
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli to madre dziewcze, a to takie raczej sie staraja, to nie, gdybys byl taki jak on to nigdy byscie raczej nie byli razem. Wybrala Cie takiego jaki jestes.

Wylacz wykop na pare miesiecy i napraw glowe. Jak trzeba, to z renomowanym terapeuta. Zanim popieroli Cie bardziej i #!$%@? dobry zwiazek o ktory dzis nielatwo.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciesz się życiem jakie masz obecnie, ciesz się relacją z dziewczyną, ciesz się życiem jakie prowadzisz. Pamiętaj jednak, że nic nie jest dane raz na zawsze, kobiety nie są wyjątkiem. Ona nie jest twoja, to po prostu twoja kolej. Przed tobą byli inni, teraz jesteś ty, a po tobie też będą inni, możesz się starać aby kolejka zatrzymała się na tobie, ale nie masz gwarancji na sukces.

Takie jest życie,