Wpis z mikrobloga

Moje życie jest już tylko żartem.. Mogę opowiadać o nim prawdę a inny biorą to za żart.
-Gdzie idziesz na walentynki? pytaja na obiedzie znajomi ze zmiany w pracy
- Nigdzie, upije się, wezmę leki od psychiatry i będę płakał w poduszkę wspominając byłą.
- HAHA.. No powiedz co tam wymyśliłeś, kino, sushi?
- Tak, kino..

Patrzę na zdj z dzieciństwa.. na uśmiechniętego i zawsze radosnego chłopaka, który wychodził wczwesnym rankiem i wracal późno wieczorem, cały ubrudzony. Potem patrzę w lustro, czy to nadal ja? Z wyglądu go przypominam, ale wewnętrznie to nic już nie zostało z tego chłopaka.

#przegryw #alkoholizm #depresja #samotnosc
źródło: comment_1650559120TyErcZHwCKb9I1ZTmbltTj.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@depresyjnydziad: A potem odpaliłeś wszystkie możliwe fejsy i tiktoki i zalałeś swój mózg typowym śmietnikiem, który jeszcze daje ci odrobinę radości w tym szarym świecie ( )
Ile masz kont społecznościowych? Ile gwiazdek folołujesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@depresyjnydziad: alkoholizm to najgorsze gówno, szczególnie jeśli mieszasz go z lekami. Wiem że takie #!$%@? pewnie słyszałeś milion razy ale: inne też mają. Nie ma ludzi wyjątkowych, serio, i jeśli wyjdziesz na prostą to na pewno poznasz kogoś lepszego od niej. Najważniejsze to by najwyżej cenić siebie, nikt nie jest lepszy od ciebie, pamiętaj. Alkohol osłabia antydepresanty
@Brazylia: Wiem że to syf. Ale bez niego mnie nie ma. Psychiatryk albo..
Cały #!$%@? szkopuł w tym że nie porafię się odkochać, pomimo upływu dni, miesięcy, lat... to jest problem. Terapeuci czy psychologowie sie poddali. Zostały leki ktore nie lecza przyczyny jedynie oslabiaja bodzce.