Wpis z mikrobloga

@AmateurHardcore:
1. Zarabiaj dwie minimalne+
2. Zrób sobie dwójkę bombelków
3. Płacz, że nie stać cię na mieszkanie

Opcjonalnie:
1a. Mieszkaj w mieście, gdzie za swój miesięczny dochód kupisz pół metra kwadratowego
  • Odpowiedz
skąd w ogóle przekonanie, że każda biedna rodzina musi posiadać własne mieszkanie?


@marek-krakow: bo mieszkać gdzieś muszą. Jak nie mają jeszcze swojego to muszą wynajmować. A wynajem, który zabierze 3 tys. jest gorszy od raty 3 tys. na własne. Poza tym, w Polsce emerytura to będzie max 30% ostatniej pensji. Wyobrażasz sobie na starość wynajmować mieszkanie, kiedy sam czynsz wyniesie 150% twoich dochodów?
  • Odpowiedz
@marek-krakow: JA #!$%@? XD

z kim ja tu siedzę xD wiadomo, niech biedna rodzina mieszka na bruku, albo płaci krocie za wynajem xd

@Lonesome_road: kolejny xd 6-7k NETTO to nie są dwie minimalne plus, ekspercie xd i tak te słynne roszczeniowe społeczeństwo które chce mieszkać w ścisłym centrum, wcale ceny mieszkań nie są wywindowane na totalnych zadupiach. A że pracy tam nie ma, możliwości, dojazd który generuje też większe koszsty?
  • Odpowiedz
bo mieszkać gdzieś muszą. Jak nie mają jeszcze swojego to muszą wynajmować. A wynajem, który zabierze 3 tys. jest gorszy od raty 3 tys. na własne.


@pwone: To może trzeba to było przemyśleć zanim się wysrało dwa dzieciaki na minimalnej krajowej, zamiast teraz płakać, że chlip chlip i gdzie ja mam mieszkać.
  • Odpowiedz