Wpis z mikrobloga

Jestem prawie pewna że odpadnie Sevag. Konrad jest pokazany w odcinku jak sie kłóci z Oliwką. Z logicznego punktu widzenia powinien odpaść Michał ale za nim by tak praktycznie Zdzir nie płakał a to do Sevaga się ostatnio zbliżył. Gdyby odpadł jay te słowa które mówił Kuba na ten temat że przez niego odpadł by były nielogiczne w tym wypadku.
#hotelparadise
  • 13
@ladymysterio: Właśnie po tej reakcji Kuby wygląda jakby miał odpaść Sevag, tylko z czyjej ręki? On podejdzie do Mariki przecież, a Marika nie wybrałaby chyba nikogo innego, jakby podeszło do niej dwóch… Chyba, że Kuba zablokuje Marikę, ale wydaje mi się, że jednak Wikę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cospieknego24 mi nie pasuje też że Sevcio. Nie wiem kto by musiał stanąć żeby nie wywalić Zenka....przecież to jest zbyt oczywiste że on. Sevag myślę do Mery podejdzie. Albo do Oliwki? Ale wtedy to tym bardziej chore, że Zenek został. Mój całodniowy na największych obrotach mózg tego nie ogarnia xD
@agahej: Tylko wtedy, gdy Kuba podejdzie do Wiki, to już nikt do niej nie podejdzie, bo automatycznie odpada, Jay wtedy podchodzi do Oliwii. Ale co z Zenkiem? Z kim on może stworzyć inną parę? Pewnie dla niego opcją jest Wika, ale chyba Wika nie wybierze Zenka zamiast Jaya?! Głowa pęka, chyba nie miałam jeszcze takie rozkminy! Jest wiele wariantów, chociaż ten Kuba do Wiki, Grześ do Laury, Michał do Elizy, Suwak