Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Jestem w spektrum autyzmu, mam jeszczr zdiagnozowaną depresję i nerwicę. Cierpię na brain for, jestem ciągle zmęczony. Ponadto jestem introwertykiem. Czy taka osoba odnalazłaby się jako lekarz albo dentysta? Jeśli nie to co mógłbym robić? Przez większość czasu myślałem o jakimś kierunku na uniwersytecie medycznym ale czasami nachodzą mnie myśli że mogę się nie odnaleźć z powodu problemów ze sobą. Jak nie to to co? Od razu mówię że żadna księgowość i programowanie mnie nie interesuje.
Co jest spoko dla człowieka który lubi ciszę i spokój, stabilność ale związanego z obszarem medycznym lub przyrodniczym?

#studia #studbaza #pytanie #praca #nerwica #depresja #rozwojosobisty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62603de5763595a51fa95512
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania Martwił bym się jeśli już czy dostaniesz się i skończysz te studia, potem to już jesteś półbogiem wchodzisz do kasty nikt cię nie będzie oceniać. Jeśli już to dentysta musi się wykazać, mieć wprawę, lekarz ale to jedynie na wysokim szczeblu. Kończąc medycynę, tak czy inaczej nie skończysz gorzej niz w jakimś POZ ale z pewnością zatrudnienia czego nie można być pewnym po innych kierunkach w PL.