Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888 a ja znam niebieskiego który jakby chciał to mógłby codziennie ruchac, a woli grać w kompa. Laska która o niego zabiega jest 7/10 , a on jest 3/10, typ żyje u rodziców, ma tylko maturę. I co teraz z wykopkowymi teoriami o chadach? XDDD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Od wczesnego dzieciństwa byłem gnębiony na punkcie wzrostu i twarzy (twarz mongoloidalna, kacapska, 171 cm, 26 lat). W gimnazjum (tak #!$%@?, w gimnazjum!) zaczęło się łysienie i zakola. Goląc się na łyso nie było lepiej, ponieważ mam nieproporcjonalnie małą głowę o typie brachycefalicznym. Przez lata nawarstwiających się kompleksów i traktowania mnie przez osoby, którym niczym nie zawiniłem jak odrzuta genetycznego, nabawiłem się fobii społecznej, ataków paniki, nerwicy, anhedonii i
  • Odpowiedz
@ruskizydek: Raczej tępe julczyska. Czują, że ich wartość, tj. dupa i cyce, a przede wszystkim #!$%@? maleje. Zacznie się #!$%@? na własne utrzymanie albo szukanie cukrowych tatusiów. I skończy się dzień dziecka.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Proszę cię pokaz mi tego facet 3/10 co o niego zabiega laska 7/10. Przecież według tej oceny to gość jest paskudny jak cholera, a jakaś Julka chce go poderwać? XDDD

Chociaż jakby pomyśleć to najprawdopodobniej zawyżasz wygląd tej koleżanki i ona nie jest 7/10, a maks moze 4
  • Odpowiedz
w sumie racja. Wolę też jeździć używanym samochodem, a nie nowym i mieć stresującą pracę zamiast takiej lajtowej( ͡º ͜ʖ͡º). No i najważniejsze wole mieć krzywy ryj po wypadku w dzieciństwie niż taki symetryczny ( ͡º ͜ʖ͡º). Dobra, pożaliłem się to do roboty.


@bunkrowniema: to w sumie jest po części prawda XD

Znam typów, którzy mogliby mieć nowy samochód, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: czasy są dziwne, bo niby odeszło takie konserwatywne podejście, że facet jak kończy 30 lat to już powinien mieć dom, żonę, syna, samochod itd. Niby odeszło..., no ale społeczeństwo caly czas wywiera presję, dlaczego żyjesz inaczej, dlaczego się nie chcesz podporządkować. I co najlepsze prym wiodą w tym środowiska lewicowe, które rzekomo miały walczyć o to, żeby człowiek miał prawo żyć jak chce.
  • Odpowiedz
: no ale powiesz co się zmieniło czy będziesz tak tylko #!$%@?, że zmieniło się bardzo dużo?


@powodzenia: naprawdę nie wiesz co się zmieniło?

Słyszałeś o czymś takim jak rewolucja seksualna?
  • Odpowiedz
czasy są dziwne, bo niby odeszło takie konserwatywne podejście, że facet jak kończy 30 lat to już powinien mieć dom, żonę, syna, samochod itd. Niby odeszło..., no ale społeczeństwo caly czas wywiera presję, dlaczego żyjesz inaczej, dlaczego się nie chcesz podporządkować


@bunkrowniema: presja jest, ale wiem po sobie, że bez przeszkód można mieć #!$%@?, jeśli się chce. To już nie te czasy, gdy facet bez żony był traktowany jako ktoś
  • Odpowiedz
@avery_spechelgest:

. Przez lata nawarstwiających się kompleksów i traktowania mnie przez osoby, którym niczym nie zawiniłem jak odrzuta genetycznego, nabawiłem się fobii społecznej, ataków paniki, nerwicy, anhedonii i depresji.

Od 10 lat pierwszą myślą po obudzeniu się rano jest pytanie, czy będę miał odwagę się odyebać.


Mam nadzieję że się leczysz. Leczysz się, prawda?
  • Odpowiedz
Czy słusznie zestawia się tutaj gry i seks obok siebie?


@Korda: Tak bo tu chodzi o stymulowanie ośrodka nagrody. Gra jak narkotyk czy inna uzywka, daje natychmiastową gratyfikacje, jest łątwo dostepna, bezwysiłkowa a do tego efekt wzmicniony przez afiliacje z grupą podobną sobie ( rozgrywki multi)

Seks? Musisz włozyć wysiłek w zycie towarzystkie i ogarnianie życia. Gratyfikacja mocno odroczona.


@wuwuzela1: to zupełnie odmienne rodzaje przyjemności. Równie dobrze mógłbyś
  • Odpowiedz
Co jeszcze mogę powiedzieć to kwestie wychowawcze. To ciągnie się jak smród przez całe życie. Jak miałeś złe wzorce, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że je zaczniesz powielać, bo nie znasz innego wzorca. I tak mamy dzieci wychowujące dzieci.
  • Odpowiedz