Wpis z mikrobloga

@seraph88:
Nie sadze, by siedzenie przed kompem mialo jakis wiekszy wplyw na libido. Sam siedzialem w e-sporcie, wiec jak mozna sie domyslac siedzialem dosc sporo, a dalej mimo juz sporego wieku moglbym peklowac caly dzien.
Jako osoba bedaca w kilkuletnim zwiazku powiem tak: zarowno loszki jak i faceci sa po prostu w wiekszosci #!$%@?. Nim wszedlem w pierwszy powazny zwiazek to musialem zaliczyc randki praktycznie z 3 cyfrowa liczba dziewczyn (i
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: bo świat przechdzi w monogamię. Na 1 hada przypada 5 lasek, które posuwa, a dla reszty nie ma. Przyśpiesza ten proces tinder, jak dziwczyna może umówić się z 9/10 albo 10/10 na randkę (która prawdopodobnie skończy się seksem) to dla czego ma się umawiać z typem 6/10
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 Dlatego, że nie ma piękniejszego uczucia niż zjednoczenie Pendoru. Ale skąd pani Hanna może o tym wiedzieć? ¯_(ツ)_/¯

jestem w związku od kilkunastu lat i jakoś mi się jeszcze nie przejadło.


@rigidigibum Ale to dlatego, że skoro jesteś w związku od kilkunastu lat, to już nie jesteś młodym mężczyzną ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Może dlatego, że przytłaczająca większość kobiet odrzuca wszystkich jak leci wiecznie czekając na księcia z bajki, który nie istnieje i nigdy się nie zjawi. Ale im się wydaje, że w końcu się zjawi i będą mogły wieść pełne wygód życie nic nie musząc robić. Zwykły chłopak wreszcie daje za wygraną i wycofuje się do świata gier aby mieć choć odrobinę pozytywnych emocji w życiu. Taką marną namiastkę normalnego życia ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poza tym nagłówek jest zakłamany (znak naszych czasów) – czy zaproponowano im jedno i drugie, a oni odmówili seksu na rzecz gier, czy nawet nie mieli wyboru?

@Korda: zawsze jest wybór ( ͡ ͜ʖ ͡) #divyzwykopem
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 Bo nie mam czasu, sama postać się nie wyexpi ¯_(ツ)_/¯. A tak na poważnie kiedyś próbowałem znaleźć dziewczynę a jak znałazłem to narobiła mi więcej syfu w głowie jak miałem, albo nie mogliśmy się dogadać i tak próbowałem że zobojętniało mi to czy kogoś znajdę czy nie. Wiem że nie jestem przystojny nie mam ciała jak grecki a jak mam pajacować nawet po to żeby mi odpisała a co dopiero mówić
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka:

Nic dziwnego, do gier czy netflixa nie trzeba wychodzić z domu czy o siebie dbać :)


Jakos polskie dziewczyny maja zaniedbana skore, wlosy ze slomy, problemy z higiena a zawsze znajdzie sie jakis desperat.
  • Odpowiedz