Wpis z mikrobloga

Pewnie nikogo to nie zainteresuje, ale Wiktoria i Miłosz już nie obserwuja się na insta.... Ja już ich naprawdę nie rozumiem. Raz follow raz unfollow. Wiktoria dla własnego zdrowia psychicznego powinna się raz na zawsze od tego chlopaka odciąć... Może to ten dzień?
#hotelparadise
  • 14
@spokojna_wariatka: właśnie zobaczyłam ten komentarz i powiem szczerze że ja też odniosłam takie wrażenie po zobaczeniu tego story, że to nawiązanie do Wiktorii. Ten to jest dziwny. Raz mówi, że mu się rzygać chce na to co mówi wiktoria, że ona to już przeszłość a potem do niej nawiązuje w swoim story....
@littlestar i oto cala gownoburza? Lol ona to nieźle jest przewrazliwiona na swoim punkcie. 99,9% tych influ stworzonych przez wszelakie programy telewizyjne ma cały czas takie same story kawa, catering, siłka, reklama ciuchów albo scamow. Pewnie powiedział ogólnie ale ludzie jak zawsze poszukują się że mówi o niej.
@alenajpierwkawa: może miało być ogólnie tylko nietrafiony przykład dał z tą kawą.... Nie wiem serio co on ma w głowie ale może oglądał story wiksy i tak mu się nasunęło XD chociaż on się wybił dzięki niej. Gdyby nie to love story całe to byłby jak natka Nana czy inni uczestnicy o których ludzie już pewnie zapomnieli
@alenajpierwkawa: Oha będzie na jakimś 4funTV dance xddd No akurat u Miłosza to widać że większość follow to dzieci skoro ktoś mu zadał pytanie kiedys czy wrócił na studia jak sam mówił, że nie zaliczyli mu semestru zimowego więc jak mógł isc na letni? XD u fitnesiary same slodkopierdzace komentarze aż się rzygać chce więc też Ci co jej komentują to powinni kółko uwielbienia Wiki założyć. Z resztą jej follow spada