Wpis z mikrobloga

@Okoproroka: nikt nie wytłumaczył mnie jak to dokładnie działa, tylko wszystkie kobiety piszą, że jak się nie może znaleźć dziewczyny trzeba iść na psychoterapię. Mnie trochę szkoda wydać kilkadziesiąt tysięcy na coś co może nie poprawić moich relacji z kobietami. Jedyne czego się dowiedziałem to to, że będę wiedział co robię źle. Natomiast ja wiem bo wszystko robię źle zawsze.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz nie zwrócą Ci kasy.

Zdiagnozuj się czy nie masz ADHD skoro wszystko szybko Cię nudzi. Pójdź z diagnoza do psychiatry I psychoterapeuty, ułożysz sobie jakoś życie a po tym będzie łatwiej nawiązywać relacje z kobietami, ale fakt że to też nie daje 100% skuteczności, choć będzie łatwiej.
  • Odpowiedz
@Tryt_on: no nie byłem dlatego pytam. Mnie trochę szkoda wydać kilkadziesiąt tysięcy na coś co może nie poprawić moich relacji z kobietami. Jedyne czego się dowiedziałem od ludzi to to, że będę wiedział co robię źle od psychoterapeuty. Natomiast ja wiem bo wszystko robię źle zawsze. Pożyczysz mnie kasę na terapię? Jaką psychoterapęutkę polecasz?

@Kitku_Karola: jak chodziłem do psycholożek będąc mały to żadna nie stwierdziła u mnie ADHD.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz u mnie psycholozki za dzieciaka uznały że nie mam dysleksji bo mam za wysoki iloraz inteligencji... także ten tego no... diagnoza samej psycholog ogólnie jest mało miarodajna, bo diagnoze wystawia psychiatra po studiach medycznych. Uważam też, że dopiero od kilku lat psychiatria poszła do przodu bo też się zorientowano, że kobiety też mogą mieć zespół aspergera. Także jeśli się diagnozować to lepiej teraz niż liczyć na to co kiedyś było
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze po prostu ta pani była taka... nie za mądra po prostu. Sprawdziła mi IQ testem i dala mi dyktando dla 7-miolatka a miałam wtedy 14 lat... nie było w tym dyktandzie ani jednego słowa z trzema spółgłoskami czy wyrazu gdzie dyslektycy zamieniaja podobnie brzmiące spółgłoski ze słuchu. Ogólnie jak patrzę wstecz na psychologów czy lekarzy z NFZ to robili testy I badania niepełne i bez sensu.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz nie wiem jakiej odpowiedzi ode mnie oczekujesz xD bo kobiety-nastolatki zawsze w większości będą lecieć na faceta co jest od nich starszy ale po czasie się orientują że z danym facetem jest coś nie tak. Kobiety później idą często na studiach i jeśli są ładne to mają duży wybór więc wola facetów o zrównoważonej osobowości i ułożonym życiu wewnętrznym czyli po prostu takich na których mogą liczyć i z którymi
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz co do diagnozowania się to polecam placówki gdzie diagnozuje Cię zespół złożony z psychologa i psychiatry, oraz gdzie będą prosić o różne badania ogólnego poziomu zdrowia. U mnie diagnoza trwała ok 5 sesji gdzie 2 miałam z psychiatra I psychologiem, jedna z samym psychologiem, jedna z samym psychiatra a ostatnia była nie ze mna tylko członkiem mojej rodziny który odpowiadał na pytania psychologa i psychiatry o tym jak funkcjonowałam jako
  • Odpowiedz
@Tryt_on: nie pamiętam czy pisaliśmy. Możesz wytłumaczyć jak działa ta zmiana? Może dla Ciebie psychoterapia to groszowe sprawy, ale dla mnie nie, oraz to nie pewna inwestycja. Czytałem książki, które polecali wykopki i miały odmienić moje życie i nic się nie zmieniło. Ćwiczyłem 2 razy przez rok czasu na siłowni i nie miałem żadnych efektów to się poddałem. Do siłowni miałem łącznie 6 podejść, ani razu mnie nie wciągnęło. Próbowałem
  • Odpowiedz
także recepta byłoby po prostu zrobięnie coś ze sobą by być mężczyzna godnym zaufania, na którym można polegac, zaradnym i ogólnie takim z którym można się dobrze komunikować.


@Kitku_Karola: tak jak w " księdze związków podrywu i seksu" oraz poradnikach na wykopie. Te po 30 niestety mają już mężów i dzieci. To: ile muszę zarabiać?, Jakiej wartości muszę mieć mieszkanie? Jakie studia skończyć? Jakie kraje zwiedzić? Jakiej wartości musi być
  • Odpowiedz