Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz dużo książek o psychologii przeczytałam i nie przeżyłam duchowego przebudzenia... bo one nie ma tym polegają... polegają na tym by zrozumieć czy coś Coś dotyczy i jak sobie z tym radzić. Ta książka "5 języków miłości" uczy że są różne osoby i w inny sposób wyrażają i odczuwają miłość np. Ona czuje się kochana gdy on jej pomaga w obowiązkach domowych, więc gdy on jej kupuje non stop kwiaty to jej
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: ja w relacji to chciałbym pełnić rolę przyjaciela, wsparcia i, aby partnerka " czuła luz" tzn. nie wstydziła się: piernąć, beknąć, powiedzieć z czym ma problem, nie umalować się. Bo to dla mnie normlane i ludzkie rzeczy. Też, aby chętnie rozmawiała jak jej coś się nie podoba w seksie czy czymś. Ważne, aby raczej na spokojnie bez kłótni, żeby nie było później " przepraszam, że Ci afery robię". Najważniejsze to
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz ale to co piszesz to efekt dobrej relacji a nie droga ku dobrej relacji.

Po co Ci relacja z kobieta? Czego oczekujesz od kobiety? Co możesz dać kobiecie? Jakie cechy ma mieć ta kobieta? Gdzie szukać kobiet o określonych cechach? Jakie masz plany na przyszłość (dzieci, zwierzęta, dom, mieszkanie?)? Trzeba sporo rzeczy przeanalizować.
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: Po to, bo człowiek nie jest samotną wyspą i lubię kobiety, może być też trans kobieta. Nie mam żadnych oczekiwań bo nie mogę mieć. A co mam dawać? Możemy polecić do Madrytu, wino będę miał świece i Netflix to podstawowy zestaw.Nie mam za dużo a nie wiem ile dokładnie muszę zarabiać itp. Cechy to, żeby nie opowiadała codziennie jak ma ciężko w życiu i nie płakała dużo z tego powodu.
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: słyszałem od psychologów i ludzi co się tym interesują, że relacje nie są do niczego potrzebne i trzeba mieć czym się zająć, ale nie mogę znaleźć hobby i nie wiem czego spróbować bo nic nawet na chwilkę nie przyciąga. Ostatni pomysł jaki miałem to degustacja whisky.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz no to Ci powiem, że większość jak nie wszystkie kobiety myślą o przyszłości i jeśli Ty nic nie planujesz to one Cię widzą jako osobę z którą nie warto się wiązać bo może stracą czas. Będą chciały dziecko a Ty je będziesz trzymał w niepewności latami, albo zdecydujesz się na dziecko i później nie będziesz chciał się tym dzieckiem zajmować. Myślę że póki nie wiesz czego chcesz od życia to kobiety
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: na dziecko trzeba najpierw mieć pieniądze. Sam chciałabym mieć, ale boję się mu przekazać charakter i budowę bo to przekazuje ojciec a matka inteligencję. Wiem, że nie można być nie zdecydowanym, ale ja tu z Tobą nie piszę jak z nowo poznaną kobietą tylko tak normlanie jakiś przemyślenia czy coś z kolegą. Normalnie bym napisał, że będę menadżerem w korpo, albo otworze własny biznes, będę latał po świecie itp. Kobiety
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz no wg mnie skupiasz się na rzeczach, na które wiele kobiet ma wywalone albo potrzebują byś miał to ma najwyższym poziomie. Czyli robisz formę i gadasz jak to zarabiasz, a kobieta albo uważa że to co robisz to za mało albo że te rzeczy jej nie obchodzą i myśli że ja urabiasz na seks a nie ze chcesz zbudować relacje.

Jak mi gościu przechwalal się mieszkaniem czy podróżami to go też
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz inną kwestią jest też to, że w fazie randkowania jak byłam to tak z 98% facetów mówili że pracuje w korpo dobrze prosperującym lub ma jakąś firmę, dużo podróżuje i chodzi na siłownię, a jak się spojrzało na takiego czy pogadało z nim to prędzej zjadł obsługę siłowni niż tam ćwiczył bo jest mega pękaty, a pogadać z takim o czymś innym niż to co on ma za samochód, telefon czy
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: nie chodzi mnie o przechwalanie tylko trzeba to mieć i #!$%@? oraz opowiadać o tym z pasją.
Słyszałam, że kobiety lecą na poglądy, ale u mnie mają na to #!$%@?. Uczyłem się wszystkich gender, chodziłem na strajki, #!$%@? pis a baby z strajków miały mnie w dupie i potem widziałem je na mieście z chłopakami co strajków nie lubią i o dziwo już nie wrzucały nic na social media z
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: naprawdę warto się zapoznać jak działają zdrowie reakcję z kobietami. Ja może coś przekręciłem. Jak będziesz miała czas to przeczytaj " księga związków podrywu i seksu", oraz obejrzyj na YT kanał: social dynamics.

Większość facetów nie jest pewna siebie bo nie chodzą na psychoterapię ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie jest to fascynujące, że jak się powie kobiecie, że ma jaki kolwiek problem to wysyłają na
  • Odpowiedz