Wpis z mikrobloga

@Tryt_on: gdzie przyjmą do pracy: 20 latka bez doświadczenia z 70iq, beznadziejnego fizyczniez prawem jazdy i samochodem, abym mógł zarobić na psychoterapię? Jedyne co to byłem na stażu w urzędzie i na produkcji miesiąc przepracowałem. Chodziłem w liceum na doradztwo zawodowe i wszystkie testy pokazywały mnie, że nic nie jest dla mnie.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Coś jest ewidentnie nie tak jeśli po roku siłowni nie było efektów. Według badań które mi przedstawiła moja tera, to dobrze kombinujesz z tymi nawykami. Potrzeba minimum 3 miesięcy codziennych prób, aby zwiększyć sobie do 50% szansę na przyswojenie nowego nawyku. Także przedwcześnie poddałeś się z siłką.

Za bardzo też umiejscawiasz na zewnątrz swoje sprawstwo: To studia maja coś zmienić, nie ty, to terapeuta ma odmienić twoje życie, nie ty;
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Dużo aktywności widzę jednak podjąłeś - może stosujesz autosabotaż? Wiesz w taki sposób prowadzisz dane działanie aby tylko pozornie udawać że robisz coś w konstruktywnym kierunku. W rzeczywistości dążysz do fiaska całego przedsięwzięcia i potwierdzenia że "jestem do niczego" i "dla mnie nie ma już ratunku". Taka myśl mnie naszła ,nic pewnego, sam osądź.
  • Odpowiedz
@Tryt_on: super to pozostaje jedynie kupić mnie jutro karnet, trenera, jedzenie i codziennie ćwiczyć. Ile powinno mnie to miesięcznie wynieść? Od lipca minęło z 9 miesięcy i nie mam żadnych efektów oraz nawyku. Mogę to rzucić i już nigdy nie robić. Zęby. Myłem latami codziennie i teraz nie zawsze myje bo nie chce mnie się i tak samo z myciem się jest.

Wiadomo wszystko zależy ode mnie. 10 000h poświęcić na
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Cynizm i uszczypliwość raczej ci nie pomogą, ale za to zniechęcą do ciebie ludzi. Może o to ci chodzi? Na zasadzie "oczepcie wy się wszyscy ode mnie" albo "nie potrzebuję nikogo"? Jeśli tak to po co zagadujesz?
  • Odpowiedz
@Tryt_on: @Wakacje_na_Trisolaris: to ile trzeba pracować nad daną aktywnością, aby się nie autosabotowac? Jak umawiam się z kimś na spotkanie a dana osoba niby spoko a potem, że nie da rady w jaki sposób się autosabotowałem? Pisząc maturę najlepiej jak mogę jak się autosabotowałem? Kończąc prawko jak się autosabotowałem? Z siłowni wracałem zmęczony, ale zostawiłem siły na tyle by dojść z powrotem do domu. Jak miałem pozytywne nastawienie do wszystkiego
  • Odpowiedz
@Tryt_on: trochę trudno nie być mnie cyniczny dla ekspertów, którzy mają super życia bo wystarczyło iść na psychoterapię, oraz oni wiedzą wszystko lepiej ode mnie, ale gotowego przepisu nie mogą dać. Jak chcesz to dam Ci moje konta na social media wszystkie i przeanalizujesz moje wiadomości. Czy może wysłać screny jak pisały mi typiary " miły chłopak jesteś, ale nie mam czasu"
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: I znowu to zrobiłeś:) Jak niby mam ci odpowiedzieć na to pytanie nie siedzę w twojej głowie i nie prześledziłem krok po kroku co i jak robiłeś. To była luźna myśl skierowana DO CIEBIE - jeśli chcesz to TY poszukaj odpowiedzi.
Ta siłownia nie daje mi spokoju. Coś mi tu kręcisz mistrzu. Ile pompek w jednej serii robisz obecnie, a ile na początku. Jak z dietą i z wypoczynkiem po.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: do autosabotażu należy również postrzeganie siebie jako negatywną jednostkę i czarnowidzenie. Widziałem znajomych, którzy wychodzili z czegoś takiego. To wymaga przestawienia swojego myślenia.

Czasem ludzi trwają w swojej chorobie, bo nie chcą tak naprawdę angażować się we własne życie.

  • Odpowiedz
@przegro_pisarz co znaczy duże powodzenie? Co jest Twoim celem w kontekście kobiet? Piszesz jakieś ogólniki i po chwili że było fiasko, a problemu jakbyś w ogóle nie nazwał, nie zdiagnozował i nie rozbijał na mniejsze problemy możliwe do rozwiązania.

Książki pozwalają coś sobie uświadomić, poznać siebie lepiej lub temat relacji czy problemu psychologicznego a nie sprawiać jakieś cuda...

Jak nie wiesz czego chcesz i do czego dążysz to tego nigdy nie osiągniesz.
  • Odpowiedz
ekspertów, którzy mają super życia bo wystarczyło iść na psychoterapię, oraz oni wiedzą wszystko lepiej ode mnie, ale gotowego przepisu nie mogą dać


@przegro_pisarz: Dokładnie tak jak napisałeś - nie mogą. To że coś pasuje do mnie nie oznacza że będzie też pasować do ciebie. Oczekujesz gotowców. Może to cie zmartwi, ale NIE ma gotowców i magicznych formuł szczęśliwości. Sam tego poszukaj z pomocą książek, internetu, terapeuty i innych ludzi.

I
  • Odpowiedz
co znaczy duże powodzenie? Co jest Twoim celem w kontekście kobiet? Piszesz jakieś ogólniki i po chwili że było fiasko, a problemu jakbyś w ogóle nie nazwał, nie zdiagnozował i nie rozbijał na mniejsze problemy możliwe do rozwiązania.


@Kitku_Karola: Ja chciałbym chociaż mieć koleżankę. Ludzie sukcesu powinni mieć dużo kobiet tak, że sami je przyciągają do siebie i mieć z nimi seks, nie chodzi o divy za kasę.

Książki pozwalają coś
  • Odpowiedz
Ile pompek w jednej serii robisz obecnie, a ile na początku. Jak z dietą i z wypoczynkiem po. Mięśnie nie rosną treningach tylko między nimi. Miałeś ułożony plan treningowy i się go trzymałeś?


@Tryt_on: pompki to 30 bo więciej nie dam rady zrobić. Co do siłowni: Diety nie miałem ułożonej przez specjalistę, jadłem to co mama ugotowała i sam więciej białka jadłem, żeby mieć te 2g na kg masy ciała czy
  • Odpowiedz
Jednak nie zmienia to faktu, że na ogół jest spoko raczej u ludzi po psychoterapii.


@przegro_pisarz: A widzisz. W terapii uczysz się jak sobie radzić z tym co masz, a nie jak być kimś innym - ot cała prawda. Niby nic, ale mi to dużo dobrego dało.
  • Odpowiedz