Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@not_me: ale ja nic nie pisałem o szanowanych studentach. Składanie życzeń z okazji świąt Wielkiej nocy nie jest neutralne światopoglądowo. Jeśli ktoś składa życzenia z tej okazji, jak rozumiem wierzy w zmartwychwstanie Jezusa. Czyli jest wierzący. Skoro jest wierzący to nie ma takiej możliwości żeby uznawał istnienie więcej niz 2 płci.

No taka prawda. Albo się jest konsekwentnym albo się nie jest.
  • Odpowiedz
Bo fundamentem Religi katolickiej jest nazywanie tych ludzi sodomitami których należy ukamieniować a na pewno odseparować społecznie żeby trafili na wiecznie męki w piekle.


@Mizeria: Ale wiesz, że tożsamość płciowa =/= orientacja seksualna? Powtórzę się: XXI wiek a wykopki jak od pługa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Klepać zdrowaśki dla tradycji to jak przebieranie się za babę, żeby być modnym.


@staryhaliny: Może i tak ale tak wygląda katolicyzm w PL

@Moisze: właśnie dlatego że takie wycieranie sobie mordy Wielkanocą i p---------e w jednym zdaniu o ludziach niebinarnych żadnemu wykopkowi nie przeszkadza i tylko ja się rzucam. Jak macie takie luźne, niekonsekwentne podejście do wiary to się nie dziwcie że jej jakość leci na łeb na szyję.

W wierze nie ma kompromisów. Masz być
  • Odpowiedz
jakie osoby? Mogli napisac Drodzy Studenci xD


@Dariel: A może "drogie studentki", skoro studentek jest więcej? K---a, napisali neutralnie żeby nikt się nie dosrał, to się wykopki dosrały. xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@qwlghm: drogie studentki byłoby niepoprawnie językowo, jeśli zwracasz się do grupy osób. Polecam zapoznać się z podstawowymi zasadami języka polskiego a potem walczyć o równość na wykopie xd
  • Odpowiedz
  • 1
O kurde Uniwersytety uznają studentów za osoby nie-ludzkie, tak jak Indie delfiny czy niektóre kraje naczelne. Jest progres.
  • Odpowiedz